Aktuálně 98 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1813
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o celkové výměře 45,42 m2, která se nachází v přízemí řadového rodinného domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Z centra Ústí nad Labem cca 4 km. Velice dobře dostupné MHD. Dům prošel celkovou opravou. Byt může mít samostatný vstup přímo z ulice, ale také přes chodbu domu ze zahrady. Z chodby bytu se vchází do koupeny s vanou a na sociální zařízení. Dále se vchází do pokoje s KK z které je vstup do druhé místnosti. U domu je zahrada, kterou lze využívat. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Vytápění ústřední plynové s centrálním plynovým kotlem, který je umístěn v suterénu domu. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Masarykova 540, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Masarykova 540, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1812
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem v Ústí nad Labem, Bukov. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, , obývacího pokoje, koupelny a samostatného WC. Z obývacího pokoje jsou vstupy do dvou dalších pokojů. Celková výměra bytu je 66,8 m2. Byt je vybaven ledničkou i pračkou a je zde dostatek zabudovaných úložných prostor. K bytu je možnost využívat sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1809
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v rohovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je po celkové rekonstrukci a byty jsou nově vybudované. Nabízený byt se nachází na II.NP a má výměru 38,55 m2. Na chodbě bytu jsou vestavěné skříně. Z této chodby se vchází do pokoje s KK a na sociální zařízení se sprchovým koutem. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda, a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 200 Kč za měsíc
ID: 1808
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v rohovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, na Hrnčířské ulici. Dům prošel celkovou rekonstrukcí a byty jsou nově budované. Nabízený byt se nachází na III.NP a má výměru 60,50 m2. Ze vstupní chodby, kde je vestavěná skříň se vchází do pokoje s KK, samostatného pokoje také s vestavěnou skříní, dále na WC a do koupelny s vanou. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 8 000 Kč za měsíc
ID: 1801
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 74,30 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny, na sociální zařízení a šatny. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. Služby jsou hrazené zálohově, el. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli.

Pronájem, Byty, 2+1, Kosmonautů 486, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Kosmonautů 486, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1793
Lokalita: Kosmonautů, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v Ústí nad Labem ve vyhledávané lokalitě Bukov, ulice Kosmonautů. Jedná je o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na druhém patře. Celková výměra bytu je 52 m2 a je po celkové rekonstrukci. Z chodby se vchází do koupelny a sociálního zařízení, obývacího pokoje a do kuchyňského koutu, ze kterého je vstup do ložnice El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Ostatní služby se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se o dlouhodobý pronájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 330, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 330, Ústí nad Labem
Cena: 6 750 Kč za měsíc
ID: 1781
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytové jednotky 2KK, která se nachází v řadovém cihlovém domě na ulici Klíšská. Jedná se o velice žádanou a klidnou lokalitu. Byt je na druhém patře. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny s vanou a sociálním zařízením. Dále se vchází do pokoje s kuchyňským koutem a z tohoto pokoje je vstup do druhého menšího pokoje. Celková výměra bytu je 54,10 m2. Dům prošel celkovou rekonstrukcí. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Je požadována tří měsíční kauce.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1776
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci na prvém patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden do pokoje s kuchyňskou linkou, dále do druhého pokoje a do malé šatny. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. K pronájmu od 1.6.2022

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 700 Kč za měsíc
ID: 1771
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK v řadovém, rohovém domě v centru Ústí nad Labem, který prošel celkovou rekonstrukci. Jedná se o nově vybudovaný byt o celkové výměře 68,45 m2. Byt se nachází na 1 patře. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou samostatné vstupy do kuchyňské části, pokoje, sociálního zařízení a koupeny. V domě je výtah. Každý byl vlastní měření el. energie. Ostatní služby se hradí zálohově a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Masarykova 1688, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Masarykova 1688, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 1750
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+kk, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Byt je na druhém patře domu, který je z velké části nebytový. Má vstupní chodbu z které se vchází do koupelny společně se soc. zařízení. Dále do pokoje s kuchyňským koutem a z této části je vstup druhého pokoje. Celková výměra je 66,50 m2. Na chodbě je vestavěná skříň. Vlastní měření plynu a el. energie. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

  Strana:  1 2 3