Aktuálně 83 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 12 355 Kč za měsíc
ID: 1943
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kanceláře v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízené kanceláře se nacházejí na 2 patře. Jedná se o 3 poslední kanceláře (27,5m2, 15,2m2 a 76,1m2) o celkové výměře 118,8 m2. Sociální zařízení a částečně vybavená kuchyňka je ve společných prostorách. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu včetně služeb. Služby se hradí zálohově 60,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, V Háji 1633, Praha
Cena: informace v RK
ID: 1942
Lokalita: V Háji, Praha , Holešovice

Nabízíme pronájem obchodních ploch, které jsou součástí projektu "BYTY DĚLNICKÁ" Jedná se o nový projekt výstavby nových bytů , kde v přízemí jsou plánovány obchodní plochy. V místě je ve veškerá občanská vybavenost. V těsné blízkosti tohoto objektu je připravována další velká výstavba bytů. Jedná se o místo vzdálené několik minut z centra Prahy, s výbornou dopravní dostupností díky zastávkám tramvají a stanici metra C. V tomto projektu nabízíme čtyři obchodní plochy o výměrách 150,9 m2"A" , 130,2 m2 "B", 158,2m2"C" a 185,8 m2"D". První dvě plochy lze propojit. Obchody mají výlohy a vstupy přímo z ulice, každý obchod má vlastní sociální zařízení. Vytápění bude řešeno vzduchotechnikou. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. V objektu bude otevřena prodejna LIDL. Kauce budou požadovány ve výši dvou nájmu. Předpokládaný začátek nájmu první čtvrtletí roku 2023. Jednotky budou nájemci předány ve stavu Shell&Core.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hrbovická 155, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Hrbovická 155, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1938
Lokalita: Hrbovická, Ústí nad Labem, Předlice

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v administrativní budově situované v komerčním areálu v Předlicích ulice Hrbovická 155/14. Objekt se nachází u velmi frekventované komunikace nedaleko dálnice D8, dobře dostupné z centra města. Kanceláře se nachází v přízemí budovy. Jedná se o dva samostatné bloky. V jedná části je 5 kanceláří o výměře 126 m2 v druhé části je 6 kanceláří o výměře 145 m2. Každá z nabízených částí má toalety dámy, páni a kuchyňku. Prostory jsou po celkové rekonstrukci V objektu jsou datové sítě, objekt má zabezpečení. Parkování lze zajistit přímo v areálu za 500,-Kč/stání/měsíc.

Pronájem, Komerční, Sklady, Hrbovická 155, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Hrbovická 155, Ústí nad Labem
Cena: 61 250 Kč za měsíc
ID: 1937
Lokalita: Hrbovická, Ústí nad Labem, Předlice

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, které mohou být využívány jako výrobní prostory, nebo ke skladování. Hala se nachází v oploceném areálu u hlavní komunikace, Habrovická 155 v Ústí nad Labem - Předlice. Jedná se o místo u silně frekventované komunikace, nedaleko dálnice D8 s přímím spojením do centra města. Hala je samostatně stojící se zastřešenou rampou po celém obvodu stavby. V prostor je rozčleněn na skladování ( výrobu ), kancelář, sociální zařízení a malou kuchyňku. Vnitřní výměra je 639,93 m2, venkovní zastřešené 264,59 m2. Cena vnitřního prostoru je 75,-Kč/m2/měsíc, venkovní prostory ( rampa ) 50,-Kč/m2/měsíc. U haly je zajištěno parkování za 500,-Kč/místo/měsíc.

Pronájem, Komerční, Sklady, Revoluční 2495, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Revoluční 2495, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za měsíc
ID: 1936
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který je vhodný k využití na sklad. Prostor se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v komerčním objektu. Sklad je v suterénu s přístupem ze zadní části přes rampu, kde je i nákladní výtah. Prostor má celkovou výměru 420,54 m2 a je vytápěný. V prostoru je sociální zařízení. Prostor se předává ve stavu shell and core. ( další úpravy jsou na dohodě ). Za objektem je možnost parkování. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů vč. služeb.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 2495, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Revoluční 2495, Ústí nad Labem
Cena: 31 000 Kč za měsíc
ID: 1935
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - obchodní plochu, která se nachází v komerčním objektu v centru Ústí nad Labem na Revoluční ulici. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel a průjezdností MHD. Zastávky MHD jsou přímo před objektem. Obchodní plocha se nachází v suterénu se vstupem a výlohou přímo na ulici Revoluční. Celková výměra plochy je 285,46 m2. Sociální zařízení je za prodejní plochou, zásobování probíhá přes rampu v zadní části objektu výtahem přímo do prostor. Prostor se předává shell and core. ( další úpravy jsou na dohodě ). Za objektem je možnost parkování. Veškerá občanská vybavenost, včetně státních a městských úřadů je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů vč. služeb.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, TrmicePronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, Trmice
Cena: 19 500 Kč za měsíc
ID: 1934
Lokalita: Fügnerova, Trmice, Centrum

Nabízíme k pronájmu kanceláře v komerčním objektu, který se nachází v centru Trmic. Město Trmice bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem a má přímé spojení na dálnici D8. Trmice máji 3300 obyvatel a je tam řada významných továren. Objekt je čtyř podlažní. V 1.NP se nachází technické zázemí, kanceláře a sklady. 2.NP až 4.NP. jsou kanceláře se sociální zařízením pro dámy a pány a čajové kuchyňky. Dále jsou zde koupeny se sprchovými kouty. V posledním 4 N.P. je mimo kanceláří i byt pro správce objektu. Výměra podlaží jsou : 1.NP 198,4 m2, 2.NP. 223,8 m2, 3.NP. 223,8 m2 a 4.NP má výměru 203, m2. Celková užitná plocha objektu je 849,6 m2. K budově patří oplocené parkoviště o výměře 340 m2 s posuvnou bránou na dálkové ovládání. Vytápění je parou, výměník je přímo v objektu. Dodávku el. proudu je zajištěna z vlastní trafostanice, spotřebu lze měřit pro každé patro zvlášť. Nabídka kanceláří k pronájmu je po patrech. DPH se účtuje pouze u plátců. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenost.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, TrmicePronájem, Komerční, Kanceláře, Fügnerova 209, Trmice
Cena: 78 000 Kč za měsíc
ID: 1931
Lokalita: Fügnerova, Trmice, Centrum

Nabízíme k pronájmu komerční objekt, který se nachází v centru Trmic. Město Trmice bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem a má přímé spojení na dálnici D8. Trmice máji 3300 obyvatel a je tam řada významných továren. Objekt je čtyř podlažní. V 1.NP se nachází technické zázemí, kanceláře a sklady. Ve 2.NP až 4.NP. jsou kanceláře se sociálním zařízením pro dámy, pány a čajové kuchyňky. Dále jsou zde koupelny se sprchovými kouty. V posledním 4 N.P. je mimo kanceláří i byt pro správce objektu. Výměry podlaží jsou: 1.NP 198,4 m2, 2.NP. 223,8 m2, 3.NP. 223,8 m2 a 4.NP má výměru 203,6 m2. Celková užitná plocha objektu je 849,6 m2. K budově patří oplocené parkoviště o výměře 340 m2 s posuvnou bránou na dálkové ovládání. Vytápění je parou, výměník je přímo v objektu. Dodávka el. proudu je zajištěna z vlastní trafostanice, spotřebu lze měřit pro každé patro zvlášť. Upřednostňuje se pronájem budovy jako celku, ale je možnost i po patrech. Výše nájmu: Celá budova 78 000,-Kč/měsíc při pronájmu po patrech je požadován nájem 19500,-Kč/měsíc. DPH se účtuje pouze u plátců. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenost.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční  178, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 6 600 Kč za měsíc
ID: 1921
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici. Kanceláře se nachází ve druhém patře a jsou vybaveny kancelářským nábytkem. Kanceláře mají celkovou výměru 71,5 m2. Jedná se o dvě propojené místnosti o velikosti 32,3 m2 a 31,5 m2, se kterými je propojena místnost (šatna) o velikosti 7,7 m2. Na chodbě je sociální zařízení a kuchyňka. V domě je nově vybudovaný výtah. Kauce je požadovaná ve výši jednoho nájmu včetně služeb.

Pronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Obchodní prostory, Mírové náměstí 103, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1905
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru Ústí nad Labem, na Mírovém náměstí, jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Před objektem se nacházejí zastávky MHD. V těsné blízkosti je velká řada obchodů, veškeré státní, městské úřady a banky. Nebytový prostor byl do dnešní doby využíván a také zkolaudován na provozovnu kadeřnictví. Jedná se o jednu místnost v druhém patře s vlastním sociálním zařízením a šatnou. V objektu je výtah a eskalátory. Celková výměra je 62 m2. Zálohy na energie a služby 7000,-Kč. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu.

  Strana:  1 2 3 4 5 6