Aktuálně 90 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1634
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 4 NP. Jedná se podkrovní byt, který byl v nedávné době upravován. Nová střešní okna, nová kuchyňská linka včetně ledničky a myčky. Z chodby, kde je vestavěná skříň jsou samostatné vstupy do dvou pokojů a kuchyně. Z kuchyně je vstup do koupeny se sprchovým koutem a zároveň je tam soc. zařízení. Celková výměra bytu je 56 m2. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Zálohy a energie 3.800,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1272
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK s velkou terasou 25 m2 na které je vybudovaná pergola. Byt se nachází v centru Teplic v cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci. Do jednotlivých místností, koupelny a WC se vchází vstupní halou. Výměra bytu je 80 m2. Plastová okna, plovoucí podlaha a dlažba. Byt se nachází na 3 N.P. Možnost parkování na dvoře objektu. Požadována kauce ve výši dvou nájmů. Vlastní měření el. energie a plynu.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1203
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 3.NP. Výměra 34,74 m2. Byt má malou chodbu z které se vchází do obytné místnosti s kuchyňkou linkou a do koupelny, kde je sprchový kout a sociální zařízení. Byt má balkon. Jedná se nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep a parkování na vyhrazeném místě za 350,-Kč/měsíc. Zálohy na energie na 1 osobu cca. 1300,-Kč/měsíc + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmů. Volné od 01.04.2022, nebo po dohodě.

  Strana:  1 2 3