Aktuálně 95 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 650, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 650, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 2002
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotu 2KK v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém samostatně stojícím domě, je v přízemí a po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Druhý vstup je do pokoje s kuchyňským koutem, který je vybavený sporákem, myčkou, lednicí a mikrovlnou troubou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Byt má výměru 52 m2. Vytápění je plynové - podlahové. Vlastní měření el. energie a plynu. Byt je situován směrem do zeleně. Zálohově se hradí voda 500,-Kč/osoba a spol. prostory. Je zde možnost byt zařídit nábytkem. K bytu náleží sklep. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Byt je velice dobře dostupný do centra města. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Zahradní 301, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Zahradní 301, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1987
Lokalita: Zahradní, Ústí nad Labem, Všebořice
Stav: pronajato

Připravujeme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Všebořice., ul. Zahradní. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází v panelovém domě na 3 patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, dvou pokojů, na sociální zařízení a do šatny. Z kuchyně je vstup do koupelny se sprchovým koutem. Koupelna má předěl určený na pračku a sušičku. V bytě se v současné době dokončuje rekonstrukce. Předpokládané ukončení je v polovině června. El. energii a plyn ( pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby jsou 2500,-Kč/měsíc. Dům je zateplený, má plastová okna. K bytu lze využívat sklep a balkon v mezipatře. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1985
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytu 2KK v Ústí nad Labem, Na Popluží, Klíše. Jedná se o žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém domě na třetím patře. Dům je klidný a udržovaný. Ze vstupní chodby se vchází na zasklenou lodžii, do koupeny, WC a do pokoje s kuchyňským koutem z tohoto pokoje se vchází do ložnice. Byt má celkovou výměru 56 m2 je po celkové rekonstrukci a nabízí se kompletně zařízený. K bytu patří sklep. Je možnost zajistit v blízkosti hrazené parkování. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda je hrazena zálohově ve výši 500 Kč/měs./osoba. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. K pronájmu od 1.7.2023 nebo po dohodě. Velice dobře dostupné do centra města v místě je dostatečná občanský vybavenost.

Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1930
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo v širším centru města velice dobře dostupné. Byt se nachází na 3 NP a má celkovou výměru 39 m2. Vstup do bytu je přes chodbičku, která je společná s druhým bytem na patře. Při vstupu do bytu je prostor, kde na pravou stranu je kuchyňský kout se zabudovanou ledničkou a vstup na balkon. Dále je zde vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na levou stranu je samotný pokoj. Byt je velice příjemný. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškeré energie a služby se hradí zálohově ve výši 2750,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1919
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do nájmu zrekonstruovanou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v centru Ústí nad Labem v řadovém cihlovém domě. Byt je na druhém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, do druhého pokoje, na sociální zařízení, do koupelny se sprchovým koutem a do šatny. Celková výměra bytu je 52 m2. Služby se hradí měsíčně dle skutečné spotřeby na základě zaslaných faktur od dodavatelů. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova  2689, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova 2689, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1914
Lokalita: Gagarinova , Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+ kk v Ústí nad Labem na sídlišti Severní Terasa, ul. Gagarinova. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na 6. patře , je po celkové rekonstrukci. Výměra je 21,2 m2. Ze vstupní chodby se vchází pokoje s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením Kuchyňská linka je s lednicí a mikrovlnou troubou. K bytu náleží sklep. Dům je udržovaný zateplený s plastovými okny, čistý a klidný. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy na vodu, teplo a společné prostory je ve výši 1500,- Kč za měsíc a osobu. Volné od 18.9.2023 Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK je jeden nájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1249
Lokalita: Bratislavská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt v centru Ústí nad Labem, ul. Bratislavská v řadovém, cihlovém domě. Byt se nachází na 3.NP a má výměru 38,43 m2. Pokoje mají vstupy z chodby, kde jsou také dveře do koupeny a na WC. Byt je vybaven kuchyňkou linkou se spotřebiči, která je v jednom z pokojů. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Při podpisu se hradí kauce ve výši třech měsíčních nájmů a jeden nájem provize RK. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory. Volny od 1.10.2023.

  Strana:  1 2 3