Aktuálně 88 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1985
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytu 2KK v Ústí nad Labem, Na Popluží, Klíše. Jedná se o žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém domě na třetím patře. Dům je klidný a udržovaný. Ze vstupní chodby se vchází na zasklenou lodžii, do koupeny, WC a do pokoje s kuchyňským koutem z tohoto pokoje se vchází do ložnice. Byt má celkovou výměru 56 m2 je po celkové rekonstrukci a nabízí se kompletně zařízený. K bytu patří sklep. Je možnost zajistit v blízkosti hrazené parkování. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda je hrazena zálohově ve výši 500 Kč/měs./osoba. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. K pronájmu od 1.7.2023 nebo po dohodě. Velice dobře dostupné do centra města v místě je dostatečná občanský vybavenost.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1975
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 1 NP. Výměra 28,60 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do zahrady. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1500,-Kč. El. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1964
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Byt se nachází na 3 patře ( bez výtahu ). Ze vstupní chodby se vchází na WC, koupelny se sprchovým koutem, do šatny, jednoho z pokojů a kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 76 m2. Zálohově se hradí el. energie cca 1000,-Kč, voda 500,-Kč ( osoba ) vše měřené. Topení se hradí výpočtem z celkových nákladů na dům a měsíc ve výši 4%. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1962
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK , která se nachází v suterénu v samostatně stojící vily v ulici Na Vyhlídce. Jedná se o velice žádanou klidnou lokalitu s výstavbou rodinných domů. Byt se nachází v suterénu s vlastním vstupem. Ze vstupní chodby se vchází do jedno z pokojů, koupelny s vanou a s WC a do kuchyně, ze které se vchází do dalšího pokoje. Kuchyň je vybavená myčkou a je zde sporák na plyn. Celková výměra bytu je 59,80 m2. Vytápění je ústřední dálkové (pára). K bytu náleží malá sušárna prádla, skládek a sklepní koje. Nájemce má možnost využívat zahradu u objektu. Velice dobře dostupné do centra města. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo a vodu cca 4000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování.

Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1960
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je v pasáži ze vstupem z Mírového náměstí. V současné době prochází opravami včetně úpravou vstupní pasáže. Výměra bytu je 41,2 m2. Ze vstupní chodby bytu jsou samotné vstupy do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do obytné místnosti s kuchyňskou linku z které se vchází do druhého pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1957
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní terasa
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, v panelovém domě na Severní Terase v ulici Maková. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na 6 patře je po úpravách. Ze vstupní chodby je vstup do koupelny s vanou a na toaletu. Dále se vchází do pokoje s kuchyňskou linkou, kde je pračka a myčka. Z této místnost je vstup do pokoje. Celková výměra bytu 33 m2. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory 1350,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici je i sklep. Dům je klidný, čistý je zateplen a má plastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1956
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v panelovém domě na ulici Maková, sídliště Severní terasa. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na druhém patře, je po úpravách. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny se sprchovým koutem a na toaletu. Dále je vstup do pokoje s kuchyňským koutem. V lince je zabudována lednice, pračka, trouba součásti linky je dvou plotýnkový plynový vařič. Celková výměra bytu je 36 m2. K bytu náleží sklepní koje a je možnost využití balkonu v mezipatře. El. energii a plyn ( pouze na vaření ) hradí nájemce přímo dodavateli služby. V domě je kolárna. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1946
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům je po celkové rekonstrukci a má celkem 17 bytových jednotek. Nabízený byt se nachází na 4.NP ( podkroví ). Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem. Byt je vybaven myčkou, ledničkou a pračkou. Dále se z chodby vchází na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 53,2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory na jednu osobu 1800,-Kč. Veškeré služby jsou měřené a provádí se vyúčtování. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1930
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo v širším centru města velice dobře dostupné. Byt se nachází na 3 NP a má celkovou výměru 39 m2. Vstup do bytu je přes chodbičku, která je společná s druhým bytem na patře. Při vstupu do bytu je prostor, kde na pravou stranu je kuchyňský kout se zabudovanou ledničkou a vstup na balkon. Dále je zde vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na levou stranu je samotný pokoj. Byt je velice příjemný. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškeré energie a služby se hradí zálohově ve výši 2750,-Kč/měsíc. Byt bude volný od 1.9.2022.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízeny byt 1KK o výměře 23,6 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou bytu je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytu se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory ve výši 2000,- Kč měsíčně (1 osoba). Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. K dispozici od 15.4.2023

  Strana:  1 2 3