Aktuálně 94 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 25,8 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1816
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. V domě jsou celkem 4 bytové jednotky. Nabízený byt je na druhé patře a má celkovou výměru 95,01 m2. Z chodby bytu jsou samotné vstupy do tří pokojů do kuchyně a na sociální zařízení. Záloha za služby (voda, teplo, el. energie) ve výši 6000,- Kč. K bytu si lze pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Je zde možnost využívat zahradu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Vytápění je ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. V blízkosti domu se nachází pošta, obchody Lidl, Billa, Rossmann, Pepco, Kik. V docházkové vzdálenosti je i základní a mateřská škola. Místo je velice dobře dostupné z centra města cca 4 km vzdáleného i dopravou MHD.

Pronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 723, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 4 353 Kč za měsíc
ID: 118
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+1 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služb . Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.

Pronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 723, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Neštěmická 723, Ústí nad Labem
Cena: 3 575 Kč za měsíc
ID: 117
Lokalita: Neštěmická, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Jedná se o pronájem bytových jednotek 1+0 ,které se nacházejí ve 12-ti podlažním objektu v Neštěmické ulici v Krásném Březně ( sídl. Pod vyhlídkou ). Jedná se o byty I. kategorie s kuchyňskou linkou, v objektu jsou dva výtahy. Uváděná cena nezahrnuje zálohy za dodávané energie a služby. Zálohy jsou závislé na počtu osob, které bytovou jednotku budou užívat. K nastěhování dle dohody. Při podpisu nájemní smlouvy je požadováno složení kauce ve výši 3 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou , s možností prodloužení.

Pronájem, Byty, 3+1, Stará 1387, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Stará 1387, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2021
Lokalita: Stará, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, v ulici Stará. Byt se nachází na 3 N.P. v podkroví. Ze vstupní chodby bytu se vchází do jednoho z pokojů na který navazuje kuchyň s jídelním koutem. Dále se z chodby vchází do dalšího pokoje, z které je vstup do třetího pokoje. Koupelna a WC mají samostatný vstup také z chodby bytu. Celková výměra bytu je 85 m2. K bytu patří jedno parkovací místo na pozemku za domem. Byt má vlastní el. měření. Zálohově ze hradí voda 500,-Kč/osoba a topení 2.500,-Kč/měsíc. Požadovaná kauce je ve výši třech nájmů. Místo je velice dobře dostupné a občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti domu jsou i zastávky MHD. Volný po dohodě.

Pronájem, Byty, 1+1, Šrámkova  3211, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Šrámkova 3211, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 2014
Lokalita: Šrámkova , Ústí nad Labem, Dobětice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, která se nachází v panelovém domě na sídlišti v Doběticích, Ústí nad Labem. Byt má celkovou výměru 34,2 m2 a nachází se v 1. patře. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kuchyně a vstup do koupelny s vanou a sociálním zařízením. Zálohově se hradí teplo, voda, společné prostory, výtah atd. ve výši 2388,-Kč (další osoba + 790,-).El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmů. Panelový dům je čistý, se dvěma výtahy. K bytům na patře je vlastní uzavřený přístup. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volný od 1.1.2024

Pronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2012
Lokalita: Bratří Mrštíků, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Střekov. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře. Byt má dvě chodbičky. Z druhé chodby se vchází do šatny a do jedno pokoje, kde je vstup na balkon. Dále se z chodbičky vchází do druhého prostředního, obytného pokoje. Na tento pokoj navazuje kuchyň a další (třetí) obytný pokoj. Z kuchyně je vstup do jedné ze dvou koupelen, v této je sprchový kout a WC. Vstup do druhé koupelny s vanou a WC je ze třetího obytného pokuje. Celková výměra bytu je 84 m2. Dům je klidný a čistý. K užívání je dvůr ve vnitro bloku. K bytu je možnost užívat půdní prostor a sklep. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby 4500,-Kč/měsíc/ 1 osoba. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 2008
Lokalita: Českobratrská, Teplice, centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3 NP s celkovou výměrou 70 m2 + 7 m2 balkon, který je situovaný do dvora, tedy na klidnou stranu. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem a do koupelny se sociálním zařízením. Z obytné místnosti jsou vstupy do dvou samostatných pokojů a je zde malý skládek. Záloha na služby (voda, teplo, spol. prostory, úklid) ve výši cca 5500,- Kč. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou nájmu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2003
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o výměře 73,8 m2, v centru města Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na 3. patře ( podkroví ). Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále je zde vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje je vstup do druhého pokoje, který je rozdělen částečnou příčkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši 22000,-Kč. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli a zálohově se platí voda, teplo, osvětlení a úklid spol. prostor cca 2800,-Kč ( podle počtu osob ). Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 700 Kč za měsíc
ID: 1916
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt 2 KK v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v prvním patře. Z chodby se vchází do kuchyně, koupelny s WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 42 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Zálohy za vodu, teplo a el. energii jsou ve výši 4.000,- Kč za měsíc. Je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Při podpisu smlouvy je požadována kauce ve výši 15.000,-Kč. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD. Centrum města s úřady, bankami, obchody atd. v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2