Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Domy, Chaty, Střížovice, ChlumecProdej, Domy, Chaty, Střížovice, Chlumec
Cena: 1 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1883
Lokalita: Střížovice, Chlumec, Střížovice

Nabízíme k prodeji samostatně stojící zděnou chatku v chatařské kolonii Střížovice obec Chlumec. Chatka je částečně podsklepená. V přízemí je obytná místnost s kuchyňským koutem, WC a koupelnou. Z této místnosti vedou dřevěné schody do podkroví, kde jsou dvě ložnice. Na přízemí navazuje veranda a altán s letní kuchyní a udírnou. Vytápění je řešeno krbovými kamny na dřevo. Voda je sezónní ze studny. Ohřev vody je zajištěn přes el. bojler. Odpady jsou svedeny do septiku. Celá chatařská oblast je pod uzavřením Na zahradě je místo na bazén a kolna na ukládaní nářadí.

Prodej, Domy, Rodinný, Kruhová 213, Ústí nad Labem - VaňovProdej, Domy, Rodinný, Kruhová 213, Ústí nad Labem - Vaňov
Cena: 6 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1880
Lokalita: Kruhová, Ústí nad Labem - Vaňov, Vaňov

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům, který se nachází v katastrálním území Vaňov. Jedná se o místo v zástavbě rodinných domů, klidné a čisté území. Dům je podsklepený dvoupodlažní, lze využít jako dvougenerační. V přízemí je vstup do domu a bytová jednotka 2+1 s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Dále je v přízemí garáž, která má vstup i z chodby domu, je zde také výstup na zahradu. Celková výměra přízemí 73,3 m2. Z přízemí vedou dřevěné schody do prvého patra, kde je bytová jednotka 3+1 s veškerým příslušenstvím. Z obývacího pokoje je vstup na balkon, druhý balkon je v kuchyňské části. Výměra prvého patra je 112 m2. Dům je po celé ploše podsklepený, je zde celkem 6 místností. ( kotelna, prádelna, sušárna dílny ) Celková výměra sklepa je 90,9 m2. Nad části sklepa je venkovní terasa. Dům je v dobrém technické stavu a má novou střechu. Vytápění je ústřední a je zajišťováno tepelným čerpadlem. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a elektro. Na zahradě je zabudovaná cisterna a dešťovou vodu. Vstup na pozemek je i z dolní komunikace. Z domu je pěkný výhled na údolí.

Prodej, Domy, Činžovní, Janáčkova 169, Ústí nad LabemProdej, Domy, Činžovní, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 4 700 000 Kč za nemovitost
ID: 1879
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k prodeji řadový koncový dům v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Jedná se o podsklepený tří podlažní dům, který má 4 bytové jednotky. V přízemí jsou dva byty 1+1 o výměrách 45,42 m2 a 37,16 m2. V prvém patře je bytová jednotka 3+1 o výměře 86,13 m2 a na druhém patře je také byt 3+1 o výměře 95,01 m2. Byty mají vlastní vstupy a veškeré sociální zařízení. Dům prošel stavební úpravou. U domu je zahrada na které je garáž. Vytápění ústřední plynovým kotlem, ohřev vody el. bojlerem. Dům je napojen na elektro, plyn, veřejný vodovod a kanalizaci. Velice dobře dostupné z centra Ústí nad Labem cca 5 min. MHD. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Domy, Vily, Drážďanská 480, Ústí nad LabemProdej, Domy, Vily, Drážďanská 480, Ústí nad Labem
Cena: 8 600 000 Kč za nemovitost
ID: 1811
Lokalita: Drážďanská, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu, která se nachází v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Od centra města cca 3 km. Dům je podsklepený ,dvoupodlažní s podkrovím. V současné době je využíván částečně komerčně a k bydlení. V suterénu a v přízemí se v současné době nachází zařízená posilovna, v prvém patře a podkroví jsou celkem 3 bytové jednotky. Posilovna má samostatný vstup. V suterénu je zázemí pro posilovnu ( sprchy, WC, kuchyňka, skládek ) dále je zde tělocvična pro box, sauna a kotelna. V přízemí je posilovna, recepce, zázemí a šatna pro muži a ženy. V prvém patře jsou dva byty, a to 3+1 o výměře 120 m2 a byt 3KK o výměře 80 m2. V podkroví je byt 2+1 o výměře 100 m2 a půda. U objektu jsou dvě garáže a parkoviště pro klienty (20-30 míst). Současní objektu je velká zahrada s altánem. Celková výměra pozemku je 3233 m2. Vytápění ústřední plynové. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod.

Prodej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké BřeznoProdej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké Březno
Cena: 4 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1798
Lokalita: Zahradní, Velké Březno, Velké Březno
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený rodinný dům ve Velkém Březně, ulice Zahradní, vzdálenost z centra Ústí nad Labem 9 km. Dům prošel před 5 lety rekonstrukcí. Nyní rozdělen na dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 o výměře 71,14 m2, v prvém patře a v podkroví je velká bytová jednotka 4+1 o výměře 159,3 m2. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění příslušného bytu a ohřev vody. Okolo domu se nachází zahrada s možností parkování, která je nyní rozdělena pro každý byt samostatně. Vedle domu se nachází přístavba, kde jsou dvě garáže a skladovací (úložné) prostory. Dům je napojen na veřejný vodovod , veřejnou kanalizaci, plyn. Veškerá občanská vybavenost je v místě.

Prodej, Domy, Rodinný, Dětská 24, Ústí nad LabemProdej, Domy, Rodinný, Dětská 24, Ústí nad Labem
Cena: 2 950 000 Kč za nemovitost
ID: 1741
Lokalita: Dětská, Ústí nad Labem, Vaňov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji rodinný dům, ke kterému patří stodola a bývalé hospodářské stavení nacházející se v katastrálním území Vaňov v blízkosti lesa s pěkným výhledem na údolí řeky Labe. V okolí je zástavba rodinných domů. Objekt je možné zbourat a využít pozemek na výstavbu rodinného domu, celková výměra pozemků 3655m2. Pozemek je velmi dobře dostupný, rovinatý. Současný objekt je napojen na el. energii. Veřejný vodovod je v komunikaci cca 10 m od domu.