Aktuálně 92 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Hlavní, Ústí nad LabemProdej, Pozemky, Pro bydlení, Hlavní, Ústí nad Labem
Cena: 590 Kč za m2
ID: 2053
Lokalita: Hlavní, Ústí nad Labem, Mojžíř

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové rozloze 27.255 m2 v Ústí nad Labem, katastrálním území Mojžíř, na konci ulice Hlavní v blízkosti hlavní silnice spojující Ústí nad Labem a Děčín. Dle územně plánovací informace jsou pozemky určené pro bydlení v rodinných domech městské a příměstské. Navržené rozdělení pozemků je pro 18 až 23 rodinných domů se zastavitelností 30%. Inženýrské sítě, které se nacházejí v hlavní komunikaci jsou: vodovodní řad, elektřina, kanalizace a plyn. V místě je veškeré občanská vybavenost a výborné dopravní spojení s centrem města Ústí nad Labem MHD.

Prodej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, DubíProdej, Pozemky, Pro komerční výstavbu, Ruská, Dubí
Cena: 1 697 000 Kč za nemovitost
ID: 1717
Lokalita: Ruská, Dubí, Pozorka

Nabízíme k prodeji komerční pozemky o výměře 1642m2 v obci Dubí, na hlavní komunikaci, ulice Ruská. Jedná se o hlavní dopravní tepnu mezi městy Teplice a Dubí a v těsné blízkosti hraničního přechodu do Německa. Na této komunikaci je velmi silná průjezdnost dopravy.

Prodej, Pozemky, Pro bydlení, Pohoří u Malečova, MalečovProdej, Pozemky, Pro bydlení, Pohoří u Malečova, Malečov
Cena: 1 350 000 Kč za nemovitost
ID: 1917
Lokalita: Pohoří u Malečova, Malečov, Pohoří u Malečova
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu v katastrálním území Pohoří u Malečova, obec Malečov. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na kraji obce, určené k zástavbě rodinných domů. Parcela je rovinatá. Objekt je možné napojit na elektrickou energii a vodovodní řád. Celková výměra pozemku je 793 m2. Z Malečova je dobrá dostupnost do centra města Ústí nad Labem, vzdáleného cca 13 Km. V horní části obce se nachází lyžařský vlek. V obci Malečov se nachází obecní úřad, škola, školka.