Aktuálně 95 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Sklady, Přístavní 507, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Přístavní 507, Ústí nad Labem
Cena: 40 Kč za m2/měsíc
ID: 2007
Lokalita: Přístavní, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu dvě samostatné haly v uzavřeném areálu v ústí nad Labem, Přístavní ulice. Jedná se o místo velice dobře dostupné při hlavní komunikace. První hala má výměru 366 m2, druhá hala má výměru 311 m2. V halách za vedená el. energie. Vhodné na skladování a výrobu. Zálohy na služby 22,-Kč/m2/měsíc. U hal lze využít venkovní odstavnou plochu ve výměře 1100m2. Tato plocha se pronajímá za 25,-kč/m2/měsíc. Případné investice do úpravy hal pronajímatel odečte z nájmu. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad Labem
Cena: 130 000 Kč za měsíc
ID: 1965
Lokalita: Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovací zděnou halu, která se nachází v oploceném areálu v Ústí nad Labem - Krásné Březno. Jedná se o místo velice dobře dostupné s možností vjezdu velkých nákladních automobilů. Hala je přízemní o celkové výměře 1886,4 m2. Součásti haly je sociální zařízení, kancelář, šatna pro zaměstnance. Po celé šířce haly jsou rampy, je napojena na veškerá média. U haly zajištěno parkování. Volné po dohodě.

Pronájem, Komerční, Sklady, Kollárova 3274, TeplicePronájem, Komerční, Sklady, Kollárova 3274, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1627
Lokalita: Kollárova, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v suterénu bytového domu. V centru Teplic v ulici Kollárova. Vstup do prostoru je z chodby bytového domu a druhý přímo ze dvora přes garáž. Nebytový prostor je rozdělen na dvě kanceláře sklad, garáž a sociální zařízení. Celková výměra je 165 m2. Vlastní měření el. energie. Zálohově se hradí vodné stočné cca 500,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK.

Pronájem, Komerční, Sklady, Hrbovická 155, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Hrbovická 155, Ústí nad Labem
Cena: 61 250 Kč za měsíc
ID: 1937
Lokalita: Hrbovická, Ústí nad Labem, Předlice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, které mohou být využívány jako výrobní prostory, nebo ke skladování. Hala se nachází v oploceném areálu u hlavní komunikace, Habrovická 155 v Ústí nad Labem - Předlice. Jedná se o místo u silně frekventované komunikace, nedaleko dálnice D8 s přímím spojením do centra města. Hala je samostatně stojící se zastřešenou rampou po celém obvodu stavby. V prostor je rozčleněn na skladování ( výrobu ), kancelář, sociální zařízení a malou kuchyňku. Vnitřní výměra je 639,93 m2, venkovní zastřešené 264,59 m2. Cena vnitřního prostoru je 75,-Kč/m2/měsíc, venkovní prostory ( rampa ) 50,-Kč/m2/měsíc. U haly je zajištěno parkování za 500,-Kč/místo/měsíc.

Pronájem, Komerční, Sklady, U Cukrovaru 509, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, U Cukrovaru 509, Ústí nad Labem
Cena: 9 990 Kč za měsíc
ID: 1789
Lokalita: U Cukrovaru, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - sklad s vlastním zázemím v suterénu řadového koncového domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno v ulici U Cukrovaru. Jedná se o místo, kde je řada provozoven a firem. Z centra města cca 3 km, velice dobře dostupné, zastávka MHD v těsné blízkosti objektu. Vytápěné sklady se nachází v suterénu domu, který je po celkové rekonstrukci. Vchod a vjezd je ze dvora, kam se vjíždí bránou na dálkové ovládání. Celková výměra plochy je 140 m2. Část prostor, lze využít jako kancelář, dále je součásti sociální zařízení a sprcha. Prostor má bezbariérový přístup. Volné po dohodě.