Aktuálně 94 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Sklady, Přístavní 507, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Přístavní 507, Ústí nad Labem
Cena: 40 Kč za m2/měsíc
ID: 2007
Lokalita: Přístavní, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu dvě samostatné haly v uzavřeném areálu v ústí nad Labem, Přístavní ulice. Jedná se o místo velice dobře dostupné při hlavní komunikace. První hala má výměru 366 m2, druhá hala má výměru 311 m2. V halách za vedená el. energie. Vhodné na skladování a výrobu. Zálohy na služby 22,-Kč/m2/měsíc. Případné investice do úpravy hal pronajímatel odečte z nájmu. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, , Ústí nad Labem
Cena: 130 000 Kč za měsíc
ID: 1965
Lokalita: Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu výrobní a skladovací zděnou halu, která se nachází v oploceném areálu v Ústí nad Labem - Krásné Březno. Jedná se o místo velice dobře dostupné s možností vjezdu velkých nákladních automobilů. Hala je přízemní o celkové výměře 1886,4 m2. Součásti haly je sociální zařízení, kancelář, šatna pro zaměstnance. Po celé šířce haly jsou rampy, je napojena na veškerá média. U haly zajištěno parkování. Volné po dohodě.

Pronájem, Komerční, Sklady, Hrnčířská 64, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Sklady, Hrnčířská 64, Ústí nad Labem
Cena: 2 500 Kč za měsíc
ID: 2046
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v centru města v Hrnčířské ulici. Jedná se o prostor umístěný v přízemí komerčního objektu. Vstup do prostoru je z průchozí pasáže domu. Prostor nemá vlastní sociální zařízení, ale lze využít sociální zařízení ve společných prostorách domu. Celková výměra je 28 m2. Vhodné využití např. jako sklad, výdejna, kancelář. K prostoru je možnost si pronajmou za úplatu parkovací místo na pozemku objektu. Zálohově se hradí energie a služby ve výši 2240,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů včetně služeb.

Pronájem, Komerční, Sklady, Kollárova 3274, TeplicePronájem, Komerční, Sklady, Kollárova 3274, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1627
Lokalita: Kollárova, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, který se nachází v suterénu bytového domu. V centru Teplic v ulici Kollárova. Vstup do prostoru je z chodby bytového domu a druhý přímo ze dvora přes garáž. Nebytový prostor je rozdělen na dvě kanceláře sklad, garáž a sociální zařízení. Celková výměra je 165 m2. Vlastní měření el. energie. Zálohově se hradí vodné stočné cca 500,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK.