Aktuálně 98 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 2+1, Nová výstavba 202, ObrniceProdej, Byty, 2+1, Nová výstavba 202, Obrnice
Cena: 870 000 Kč za nemovitost
ID: 1903
Lokalita: Nová výstavba, Obrnice, Obrnice

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1/B v OV v obci Obrnice u Mostu. Byt je umístěn v panelovém domě na sídlišti v obci Obrnice. Domy jsou umístěné v zeleném prostředí. Byt je umístěn na 3 patře. Z prostorné chodby se vchází do koupelny , na sociální zařízení, dále do ložnice a do obývacího pokoje z tohoto pokoje je vstup do kuchyně. Z obývací pokoje je vstup na balkon, který je o přes ložnici. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Jindřicha Plachty 186, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Jindřicha Plachty 186, Ústí nad Labem
Cena: 790 000 Kč za nemovitost
ID: 1893
Lokalita: Jindřicha Plachty, Ústí nad Labem, Mojžíř
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku v OV 2+1 s balkonem v panelovém domě v Ústí nad Labem v Mojžíři, ulice Jindřicha Plachty. Byt se nachází v krajním řadovém panelovém domě na 8 N.P. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obývacího pokoje a ložnice. Výměra bytu je 62 m2. Bytová jednotka je v původním stavu.

Prodej, Byty, 2+kk, Na Vlnovce 710, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Na Vlnovce 710, Ústí nad Labem
Cena: 2 090 000 Kč za nemovitost
ID: 1853
Lokalita: Na Vlnovce, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2 KK s balkonem v OV v Ústí nad Labem, Klíše ul. Na Vlnovce. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě na 3 patře. Vstup do bytu je z pavlače. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny, na sociální zařízení a do malé šatny. Dále navazuje vstup do KK, který je součástí jednoho pokoje, kde je i zastřešený balkon. Z tohoto pokoje je vstup do druhé místnosti. Vytápění el. přímotopy, Ohřev vody plynovým kotlem. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.