Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1957
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, v panelovém domě na Severní Terase v ulici Maková. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na 6 patře je po úpravách. Ze vstupní chodby je vstup do koupelny s vanou a na toaletu. Dále se vchází do pokoje s kuchyňskou linkou, kde je pračka a myčka. Z této místnost je vstup do pokoje. Celková výměra bytu 33 m2. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory 1350,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici je i sklep. Dům je klidný, čistý je zateplen a má plastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1956
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v panelovém domě na ulici Maková, sídliště Severní terasa. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na druhém patře, je po úpravách. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny se sprchovým koutem a na toaletu. Dále je vstup do pokoje s kuchyňským koutem. V lince je zabudována lednice, pračka, trouba součásti linky je dvou plotýnkový plynový vařič. Celková výměra bytu je 36 m2. K bytu náleží sklepní koje a je možnost využití balkonu v mezipatře. El. energii a plyn ( pouze na vaření ) hradí nájemce přímo dodavateli služby. V domě je kolárna. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská  1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1953
Lokalita: Bratislavská , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden do pokoje s kuchyňskou linkou, dále do druhého pokoje, kde je zabudována malá šatna. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1891
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1+1, které se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je v pasáži ze vstupem z Mírového náměstí. V současné době prochází opravami včetně úpravou vstupní pasáže. Výměra bytu je 41,2 m2. Ze vstupní chodby bytu jsou samotné vstupy do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do obytné místnosti s kuchyňskou linku z které s vchází do druhého pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volný od 1.11.2022

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1876
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v řadovém domě v širším centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o velice příjemný byt po rekonstrukci, který se nachází na 4 N.P. o celkové výměře 61 m2. Vstup to bytu je přes chodbičku, která je využívána i druhým bytem na patře. Chodba v bytě je propojená s kuchyní, kde je zabudovaná malá lednička a vstup na balkon, který je situován do zahrady. Dále se z chodby vchází do koupelny se sociální zařízení a do obývacího pokoje z kterého je vstup do ložnice. Jedná se klidný a čistý dům. Místo je velice dobře dostupné. Energie a služby se hradí zálohově ve výši 3600,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K nastěhování od 15.12.2022

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 3.000,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici od 1.1.2023.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 200,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byty se nachází od přízemí až do 4.NP, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytů23 až 34 m2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 1800,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Zolova 502, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Zolova 502, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1467
Lokalita: Zolova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v cihlovém domě v Krásném Březně v Ústí nad Labem. Bytová jednotka o výměře 30 m2 se nachází v přízemí. Vlastní měření el. energie, a plynu, zálohu na vodu platí nájemce zálohově a je prováděno vyúčtování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Velice dobře dostupné z centra Ústí nad Labem. Dům je udržovaný. Parkování je v okolí domu. K dispozici od 1.12.2022.

Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1272
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme do pronájmu byt 2+KK s velkou terasou 25 m2 na které je vybudovaná pergola. Byt se nachází v centru Teplic v cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci. Do jednotlivých místností, koupelny a WC se vchází ze vstupní haly. Výměra bytu je 80 m2. Plastová okna, plovoucí podlaha a dlažba. Byt se nachází na 3 N.P. Možnost parkování na dvoře objektu. Vlastní měření el. energie a plynu. Zálohově se hradí voda 500,-Kč/měsíc/osoba a 400,-Kč osvětlení a úklid spol. prostor. Požadována kauce je ve výši dvou nájmů. Volné od 1.12.2022.

  Strana:  1 2