Aktuálně 88 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1989
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází na 4 NP. Výměra 34,74 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do ulice. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1600,-Kč/měsíc. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. U domu je možnost pronájmu parkovacího místa za 500,-kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 2+1, Zahradní 301, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Zahradní 301, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1987
Lokalita: Zahradní, Ústí nad Labem, Všebořice

Připravujeme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Všebořice., ul. Zahradní. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází v panelovém domě na 3 patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, dvou pokojů, na sociální zařízení a do šatny. Z kuchyně je vstup do koupelny se sprchovým koutem. Koupelna má předěl určený na pračku a sušičku. V bytě se v současné době dokončuje rekonstrukce. Předpokládané ukončení je v polovině června. El. energii a plyn ( pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby jsou 2500,-Kč/měsíc. Dům je zateplený, má plastová okna. K bytu lze využívat sklep a balkon v mezipatře. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1929
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3.NP s celkovou výměrou 76m2. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem, do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do ložnice. Z obytné místnosti s kuchyňským koutem se vchází do další ložnice. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Zálohově se hradí vodné - stočné a společné prostory. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 624, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1985
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme pronájem bytu 2KK v Ústí nad Labem, Na Popluží, Klíše. Jedná se o žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém domě na třetím patře. Dům je klidný a udržovaný. Ze vstupní chodby se vchází na zasklenou lodžii, do koupeny, WC a do pokoje s kuchyňským koutem z tohoto pokoje se vchází do ložnice. Byt má celkovou výměru 56 m2 je po celkové rekonstrukci a nabízí se kompletně zařízený. K bytu patří sklep. Je možnost zajistit v blízkosti hrazené parkování. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda je hrazena zálohově ve výši 500 Kč/měs./osoba. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. K pronájmu od 1.7.2023 nebo po dohodě. Velice dobře dostupné do centra města v místě je dostatečná občanský vybavenost.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1975
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 1 NP. Výměra 28,60 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do zahrady. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1500,-Kč. El. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1964
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Byt se nachází na 3 patře ( bez výtahu ). Ze vstupní chodby se vchází na WC, koupelny se sprchovým koutem, do šatny, jednoho z pokojů a kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 76 m2. Zálohově se hradí el. energie cca 1000,-Kč, voda 500,-Kč ( osoba ) vše měřené. Topení se hradí výpočtem z celkových nákladů na dům a měsíc ve výši 4%. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1962
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK , která se nachází v suterénu v samostatně stojící vily v ulici Na Vyhlídce. Jedná se o velice žádanou klidnou lokalitu s výstavbou rodinných domů. Byt se nachází v suterénu s vlastním vstupem. Ze vstupní chodby se vchází do jedno z pokojů, koupelny s vanou a s WC a do kuchyně, ze které se vchází do dalšího pokoje. Kuchyň je vybavená myčkou a je zde sporák na plyn. Celková výměra bytu je 59,80 m2. Vytápění je ústřední dálkové (pára). K bytu náleží malá sušárna prádla, skládek a sklepní koje. Nájemce má možnost využívat zahradu u objektu. Velice dobře dostupné do centra města. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo a vodu cca 4000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování.

Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1960
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je v pasáži ze vstupem z Mírového náměstí. V současné době prochází opravami včetně úpravou vstupní pasáže. Výměra bytu je 41,2 m2. Ze vstupní chodby bytu jsou samotné vstupy do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do obytné místnosti s kuchyňskou linku z které se vchází do druhého pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1957
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní terasa
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, v panelovém domě na Severní Terase v ulici Maková. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na 6 patře je po úpravách. Ze vstupní chodby je vstup do koupelny s vanou a na toaletu. Dále se vchází do pokoje s kuchyňskou linkou, kde je pračka a myčka. Z této místnost je vstup do pokoje. Celková výměra bytu 33 m2. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory 1350,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici je i sklep. Dům je klidný, čistý je zateplen a má plastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2