Aktuálně 135 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostí



Typ:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Jizerská 59, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Jizerská 59, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1829
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízí k pronájmu zařízenou bytovou jednotku 1+ 1 v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Jizerská. Jedná se o byt, který je rekonstruovaný a zařízený. Nachází se na 6. patře panelového domu. Celková výměra bytu je 35 m2. Jedná se o klidný a čistý dům El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohove se platí teplo, voda a společné prostory cca 1350,-Kč. ( 1 osoba ). Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 7 200 Kč za měsíc
ID: 1828
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK s balkonem v rohovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se byt v domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na prvém patře. Z chodby bytu se vchází do pokoje s KK, dále do druhého pokoje, do koupelny s vanou a na sociální zařízení. Celková výměra bytu je 49,45 m2. Na chodbě jsou zabudované vestavěné skříně. V domě je výtah. Veškerá občanské vybavenost v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1826
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo v širším centru města velice dobře dostupné. Byt se nachází na 4 NP a má celkovou výměru 39 m2. Vstup do bytu je přes chodbičku, která je společná s druhým bytem na patře. Při vstupu do bytu je prostor, kde na pravou stranu je kuchyňský kout se zabudovanou ledničkou a vstup na balkon. Dále je zde vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na levou stranu je samotný pokoj. Byt je velice příjemný. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškeré energie a služby se hradí zálohově ve výši 2750,-Kč/měsíc. Byt bude volný od 1.5.2021. Je zde možnost odkoupit i zařízení bytu.

Pronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 600 Kč za měsíc
ID: 1823
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Jedná se byt v rohovém cihlovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na druhém patře o má výměru 65,5 m2. Ze vstupní chodby se vchází do koupeny s vanou a na sociální zařízení. Dále je zde vstup do pokoje s kuchyňským koutem a do jednoho z pokojů. Do druhého pokoje se vchází z místnosti s KK. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Dále se hradí zálohy na teplo, vodu a společné prostory. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Kollarova 3274, TeplicePronájem, Byty, 1+kk, Kollarova 3274, Teplice
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1819
Lokalita: Kollarova, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v cihlovém domě, který byl před časem rekonstruován. Dům se nachází v centru Teplic ul. Kollárova. Byt je na 3 podlaží a má celkovou výměru 50 m2. Ze vstupní chodby se vchází do pokoje s KK, pokoj je řešen do "L" . Dále se z chodby vchází do koupelny s vanou a na sociální zařízení. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1817
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v centru Teplic. Byt se nachází v cihlovém, řadovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je ve 4 NP. Při vstupu do bytu je velká vstupní hala. Z haly se samostatně vstupuje do dvou pokojů, kuchyně a koupelny se sociálním zařízením. V bytě je komora ( šatna). El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda se účtuje 500,-Kč/osoba a měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Dům je klidný a čistý.

Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1816
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. V domě jsou celkem 4 bytové jednotky. Nabízený byt je na druhé patře a má celkovou výměru 95,01 m2. Z chodby bytu jsou samotné vstupy do tří pokojů do kuchyně a na sociální zařízení. K bytu si lze pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Je zde možnost využívat zahradu. Vytápění je ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Veškerá občanská občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Místo je velice dobře dostupné z centra města cca 4 km. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1815
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě v Ústí nad Labe, Krásné Březno. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na prvním patře o má celkovou výměru 86,13 m2. Z chodby bytu se vchází na sociální zařízení do jednoho z pokojů z kterého je vstup do druhého pokoje. Dále je z chodby vstup do kuchyně z které se vchází do dalšího pokoje a do šatny. U domu je možnost využívat zahradu a lze si pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Z centra města velice dobře dostupné MHD cca 4 km. Vytápění ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 1+1, Janáčkova  169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1814
Lokalita: Janáčkova , Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o výměře 37,16 m2, která se nachází v přízemí řadového rodinného domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno. V domě, který prošel rekonstrukcí jsou v současné době 4 bytové jednotky. Do domu se vchází ze zahrady, která je k užívání nájemcům. Z chodby bytu se vchází do místnosti s KK a do druhého pokoje z něho je vstup na sociální zařízení se sprchnou. U domu je garáž, kterou si lze pronajmout za cenu 1500,-Kč/měsíc. Vytápění je plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů

Pronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1813
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o celkové výměře 45,42 m2, která se nachází v přízemí řadového rodinného domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Z centra Ústí nad Labem cca 4 km. Velice dobře dostupné MHD. Dům prošel celkovou opravou. Byt může mít samostatný vstup přímo z ulice, ale také přes chodbu domu ze zahrady. Z chodby bytu se vchází do koupeny s vanou a na sociální zařízení. Dále se vchází do pokoje s KK z které je vstup do druhé místnosti. U domu je zahrada, kterou lze využívat. Dále si lze pronajmou garáž, která přísluší k domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Vytápění ústřední plynové s centrálním plynovým kotlem, který je umístěn v suterénu domu. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

  Strana:  1 2 3 4