Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad Labem
Cena: 5 800 Kč za měsíc
ID: 1877
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízí k podnájmu bytovou jednotku 1+ 1 v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Maková. Jedná se o byt, který je původním, udržovaném stavu s novou kuchyňkou linkou a plovoucí podlahou. Nachází se na 7. patře panelového domu. Celková výměra bytu je 36,10 m2. Jedná se o klidný a čistý dům El. energii a plyn (pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohove se platí teplo, voda a společné prostory cca 1500,-Kč. ( 1 osoba ). Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1876
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v řadovém domě v širším centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o velice příjemný byt po rekonstrukci, který se nachází na 4 N.P. o celkové výměře 61 m2. Vstup to bytu je přes chodbičku, která je využívána i druhým bytem na patře. Chodba v bytě je propojená s kuchyní, kde je zabudovaná malá lednička a vstup na balkon, který je situován do zahrady. Dále se z chodby vchází do koupelny se sociální zařízení a do obývacího pokoje z kterého je vstup do ložnice. Jedná se klidný a čistý dům. Místo je velice dobře dostupné. Energie a služby se hradí zálohově ve výši 3600,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Moskevská 1476, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Moskevská 1476, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1874
Lokalita: Moskevská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Moskevskou ulice, která je velice dobře dostupná. Byt se nachází na 3.NP a má celkovou výměru 65 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice na sociální zařízení a do kuchyně z které je vstup do obývacího pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí topení a voda. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1701, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1701, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudované byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízené byty 1KK, které mají výměry od 23 m2 až 28 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou těchto bytů je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytů se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 2.500,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1863
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Jedná se o dům, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je na 4 NP - podkroví. Je řešen jako mezonet. Při vstupu do bytu je malá chodba z které se vchází na sociální zařízení a do místnosti s kuchyňským koutem. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do pokoje, který je přímo pod střechou. Celková výměra bytu 48,76 m2. Byt je vybaven, pračkou, myčkou a ledničkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda, společné prostory. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byt se nachází na 1. patře, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytu 25,88 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 1300,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 4+1, Seifertova 354, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 4+1, Seifertova 354, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1850
Lokalita: Seifertova, Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: pronajato

Nabízíme podnájem bytu 4+1 po částečné rekonstrukci v Neštěmicích, ulice Seifertova. Byt se nachází na 4.NP., celková výměra je 83,92 m2 s lodžií. Ze vstupní chodby se vchází do zrekonstruované koupelny se sprchovým koutem, kuchyně a obývacího pokoje. Do dalších pokojů se vchází z obývacího pokoje a kuchyňského koutu. Na chodbě a v jedno pokoji jsou zabudované skříně. Kauce je požadována ve výši jednoho nájemného, platba za služby je hrazena zálohově dle počtu osob. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad Labem
Cena: 9 990 Kč za měsíc
ID: 1846
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu celkově rekonstruovanou bytovou jednotku 2+KK se zasklenou lodžií v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu. Byt se nachází v přízemí cihlového domu, okna má situované do klidné zelené zóny. Ze vstupní chodby bytu, kde je vestavěná šatní skříň a botník se vchází na WC, zasklenou lodžii a do pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, se vchází do koupelny a do druhého pokoje, kde jsou zabudované skříně. Celková výměra bytu je 55 m2. K bytu náleží sklep. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2 3 4 5