Aktuálně 138 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Picassova 548, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Picassova 548, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1821
Lokalita: Picassova, Ústí nad Labem

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem, která se nachází na 3 patře v panelového donu na sídlišti Skalka. Byt je po celkové rekonstrukci. Z chodby bytu se vchází do kuchyně, dvou pokojů , šatny a do koupeny se sociálním zařízením. Celková výměra bytu 62,8 m2. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.

Pronájem, Byty, 1+kk, Kollarova 3274, TeplicePronájem, Byty, 1+kk, Kollarova 3274, Teplice
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1819
Lokalita: Kollarova, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v cihlovém domě, který byl před časem rekonstruován. Dům se nachází v centru Teplic ul. Kollárova. Byt je na 3 podlaží a má celkovou výměru 50 m2. Ze vstupní chodby se vchází do pokoje s KK, pokoj je řešen do "L" . Dále se z chodby vchází do koupelny s vanou a na sociální zařízení. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 2+1, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1817
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v centru Teplic. Byt se nachází v cihlovém, řadovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je ve 4 NP. Při vstupu do bytu je velká vstupní hala. Z haly se samostatně vstupuje do dvou pokojů, kuchyně a koupelny se sociálním zařízením. V bytě je komora ( šatna). El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Voda se účtuje 500,-Kč/osoba a měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Dům je klidný a čistý.

Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1816
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě, který prošel celkovou rekonstrukcí. V domě jsou celkem 4 bytové jednotky. Nabízený byt je na druhé patře a má celkovou výměru 95,01 m2. Z chodby bytu jsou samotné vstupy do tří pokojů do kuchyně a na sociální zařízení. K bytu si lze pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Je zde možnost využívat zahradu. Vytápění je ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Veškerá občanská občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Místo je velice dobře dostupné z centra města cca 4 km. Je požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1815
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v rodinném domě v Ústí nad Labe, Krásné Březno. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na prvním patře o má celkovou výměru 86,13 m2. Z chodby bytu se vchází na sociální zařízení do jednoho z pokojů z kterého je vstup do druhého pokoje. Dále je z chodby vstup do kuchyně z které se vchází do dalšího pokoje a do šatny. U domu je možnost využívat zahradu a lze si pronajmout garáž, která je u domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Z centra města velice dobře dostupné MHD cca 4 km. Vytápění ústřední plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Požadována kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 1+1, Janáčkova  169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1814
Lokalita: Janáčkova , Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o výměře 37,16 m2, která se nachází v přízemí řadového rodinného domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno. V domě, který prošel rekonstrukcí jsou v současné době 4 bytové jednotky. Do domu se vchází ze zahrady, která je k užívání nájemcům. Z chodby bytu se vchází do místnosti s KK a do druhého pokoje z něho je vstup na sociální zařízení se sprchnou. U domu je garáž, kterou si lze pronajmout za cenu 1500,-Kč/měsíc. Vytápění je plynové z centrálního plynového kotle, který je umístěn v suterénu domu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů

Pronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Janáčkova 169, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1813
Lokalita: Janáčkova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 o celkové výměře 45,42 m2, která se nachází v přízemí řadového rodinného domu v Ústí nad Labem, Krásné Březno. Z centra Ústí nad Labem cca 4 km. Velice dobře dostupné MHD. Dům prošel celkovou opravou. Byt může mít samostatný vstup přímo z ulice, ale také přes chodbu domu ze zahrady. Z chodby bytu se vchází do koupeny s vanou a na sociální zařízení. Dále se vchází do pokoje s KK z které je vstup do druhé místnosti. U domu je zahrada, kterou lze využívat. Dále si lze pronajmou garáž, která přísluší k domu za cenu 1500,-Kč/měsíc. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Vytápění ústřední plynové s centrálním plynovým kotlem, který je umístěn v suterénu domu. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Masarykova 540, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Masarykova 540, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 1812
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem v Ústí nad Labem, Bukov. Jedná se o byt po celkové rekonstrukci, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, , obývacího pokoje, koupelny a samostatného WC. Z obývacího pokoje jsou vstupy do dvou dalších pokojů. Celková výměra bytu je 66,8 m2. Byt je vybaven ledničkou i pračkou a je zde dostatek zabudovaných úložných prostor. K bytu je možnost využívat sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1809
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v rohovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je po celkové rekonstrukci a byty jsou nově vybudované. Nabízený byt se nachází na II.NP a má výměru 38,55 m2. Na chodbě bytu jsou vestavěné skříně. Z této chodby se vchází do pokoje s KK a na sociální zařízení se sprchovým koutem. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda, a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 8 200 Kč za měsíc
ID: 1808
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v rohovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, na Hrnčířské ulici. Dům prošel celkovou rekonstrukcí a byty jsou nově budované. Nabízený byt se nachází na III.NP a má výměru 60,50 m2. Ze vstupní chodby, kde je vestavěná skříň se vchází do pokoje s KK, samostatného pokoje také s vestavěnou skříní, dále na WC a do koupelny s vanou. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2 3 4