Aktuálně 98 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 700 Kč za měsíc
ID: 1916
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 2 KK v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v prvním patře. Z chodby se vchází do kuchyně, koupelny s WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 42 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Zálohy za vodu, teplo a el. energii jsou výši 3300,- Kč za měsíc. Je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Při podpisu smlouvy je požadována kauce ve výši 10.000,-Kč.

Pronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova  2689, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova 2689, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1914
Lokalita: Gagarinova , Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+ kk v Ústí nad Labem na sídlišti Severní Terasa, ul. Gagarinova. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na 6. patře , je po celkové rekonstrukci. Výměra je 21,2 m2. Ze vstupní chodby se vchází pokoje s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením Kuchyňská linka je s lednicí a mikrovlnou troubou. K bytu náleží sklep. Dům je udržovaný zateplený s plastovými okny, čistý a klidný. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy na vodu, teplo a společné prostory je ve výši 1000,- Kč za měsíc a osobu. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK je jeden nájem.

Pronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 436, TeplicePronájem, Byty, 2+kk, Českobratrská 436, Teplice
Cena: 8 000 Kč za měsíc
ID: 1911
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+KK v centru Teplic. Byt se nachází v cihlovém, řadovém domě. Byt je v mezipatře mezi přízemím a prvním patrem. Celková výměra bytu je 78 m2. Při vstupu do bytu je chodba se zabudovanými skříňkami, ze které je vstup do pokoje s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením. Z pokoje s kuchyní je vstup do druhého pokoje (ložnice) a do komory. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy na vodu, topení, úklid a spol. prostory jsou ve výši 4750,-Kč za měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a provize pro RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1910
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+0, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. V současné době dům prochází opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 17,3 m2. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Svojsíkova 2667, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Svojsíkova 2667, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 1909
Lokalita: Svojsíkova, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem na sídlišti Severní Terasa, ul. Svojsíkova. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na 5. patře . Byt je v původním stavu. Výměra je 52 m2. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých pokojů, šatny, koupelny se sociálním zařízením a do kuchyně. Kuchyňská linka s plynovým sporákem a troubou. K bytu náleží sklep. Dům je udržovaný, čistý a klidný. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bělehradská 1373, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bělehradská 1373, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1907
Lokalita: Bělehradská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme do pronájmu podkrovní bytovou jednotku ve 3 NP o výměře 92 m2, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem, ulice Bělehradská. Byt je po celkové rekonstrukci a má klimatizaci. Z chodby je samostatný vchod do koupelny se soc. zařízením, pokoje (ložnice), do druhé místnosti, kde se nachází kuchyňská linka. K dispozici je i společná zahrada, kterou mohou nájemci využívat. Služby a energie pro dvě osoby 2600Kč/měsíc + el. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 9 900 Kč za měsíc
ID: 1900
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný byt v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Byt se nachází na druhém patře řadového domu. Ze vstupní chodby bytu se vchází do šatky, koupelny, sociální zařízení a do místnosti s KK z kterého se vchází do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 58,5m2. V pokoji s KK je francouzské okno. Byt je situován směrem na Mírové náměstí. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu, zálohy na služby a energie se hradí zálohově. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 200 Kč za měsíc
ID: 1890
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+0, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. V současné době dům prochází opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 25 m2. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobé pronájmy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 000 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudované byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízené byty 1KK, které mají výměry od 22 m2 až 27 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou těchto bytů je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytů se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 3.000,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů.

  Strana:  1 2 3