Aktuálně 93 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2003
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o výměře 73,8 m2, v centru města Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na 3. patře ( podkroví ). Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále je zde vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje je vstup do druhého pokoje, který je rozdělen částečnou příčkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši 22000,-Kč. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli a zálohově se platí voda, teplo, osvětlení a úklid spol. prostor cca 2800,-Kč ( podle počtu osob ). Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 650, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 650, Ústí nad Labem
Cena: 9 000 Kč za měsíc
ID: 2002
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotu 2KK v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém samostatně stojícím domě, je v přízemí a po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Druhý vstup je do pokoje s kuchyňským koutem, který je vybavený sporákem, myčkou, lednicí a mikrovlnou troubou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Byt má výměru 52 m2. Vytápění je plynové - podlahové. Vlastní měření el. energie a plynu. Byt je situován směrem do zeleně. Zálohově se hradí voda 500,-Kč/osoba a spol. prostory. Je zde možnost byt zařídit nábytkem. K bytu náleží sklep. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Byt je velice dobře dostupný do centra města. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Varšavská 725, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Varšavská 725, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1999
Lokalita: Varšavská, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, část Střekov. Jedná se o místo velmi dobře dostupné z centra města pěší chůzí, MHD i osobní dopravou. Byt je na prvém patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, z té je vstup do obývacího pokoje ze kterého se vchází do druhého pokoje. Z kuchyně se také vchází do koupelny s WC. Výměra bytu je 60 m2. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí spol. prostory a voda 500,-Kč/osoba. Kauce je požadována ve výši 15000,-Kč. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 723, Ústí nad Labem
Cena: 9 900 Kč za měsíc
ID: 1993
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu celkově rekonstruovanou bytovou jednotku 2+KK se zasklenou lodžií v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu. Byt se nachází v přízemí cihlového domu, okna má situované do klidné zelené zóny. Ze vstupní chodby bytu, kde je vestavěná šatní skříň a botník se vchází na WC, zasklenou lodžii a do pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje, se vchází do koupelny a do druhého pokoje, kde jsou zabudované skříně. Celková výměra bytu je 55 m2. K bytu náleží sklep. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohy na vodu, společné prostora a úklid ve výši 2000,- Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 14 500 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská  1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 200 Kč za měsíc
ID: 1953
Lokalita: Bratislavská , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt na druhém patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden do pokoje s kuchyňskou linkou, dále do druhého pokoje, kde je zabudována malá šatna. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu a jeden měsíční nájem provize RK. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1930
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo v širším centru města velice dobře dostupné. Byt se nachází na 3 NP a má celkovou výměru 39 m2. Vstup do bytu je přes chodbičku, která je společná s druhým bytem na patře. Při vstupu do bytu je prostor, kde na pravou stranu je kuchyňský kout se zabudovanou ledničkou a vstup na balkon. Dále je zde vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Na levou stranu je samotný pokoj. Byt je velice příjemný. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškeré energie a služby se hradí zálohově ve výši 2750,-Kč/měsíc. Byt bude volný od 1.10.2023.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční  1420, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1927
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli. Pro tři osoby cca 6000,- Kč měsíčně. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně služeb.

Pronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova  2689, Ústí nad LabemPronájem, Byty, Garsonka, Gagarinova 2689, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1914
Lokalita: Gagarinova , Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+ kk v Ústí nad Labem na sídlišti Severní Terasa, ul. Gagarinova. Jedná se o žádanou a klidnou lokalitu. Byt se nachází v zatepleném panelovém domě na 6. patře , je po celkové rekonstrukci. Výměra je 21,2 m2. Ze vstupní chodby se vchází pokoje s kuchyní a koupelny se sociálním zařízením Kuchyňská linka je s lednicí a mikrovlnou troubou. K bytu náleží sklep. Dům je udržovaný zateplený s plastovými okny, čistý a klidný. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El energii hradí nájemce přímo dodavateli. Zálohy na vodu, teplo a společné prostory je ve výši 1500,- Kč za měsíc a osobu. Volné od 18.9.2023 Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Provize pro RK je jeden nájem.

  Strana:  1 2 3