Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2807, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1957
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1, v panelovém domě na Severní Terase v ulici Maková. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na 6 patře je po úpravách. Ze vstupní chodby je vstup do koupelny s vanou a na toaletu. Dále se vchází do pokoje s kuchyňskou linkou, kde je pračka a myčka. Z této místnost je vstup do pokoje. Celková výměra bytu 33 m2. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory 1350,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici je i sklep. Dům je klidný, čistý je zateplen a má plastová okna. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2817, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1956
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v panelovém domě na ulici Maková, sídliště Severní terasa. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu. Byt se nachází na druhém patře, je po úpravách. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny se sprchovým koutem a na toaletu. Dále je vstup do pokoje s kuchyňským koutem. V lince je zabudována lednice, pračka, trouba součásti linky je dvou plotýnkový plynový vařič. Celková výměra bytu je 36 m2. K bytu náleží sklepní koje a je možnost využití balkonu v mezipatře. El. energii a plyn ( pouze na vaření ) hradí nájemce přímo dodavateli služby. V domě je kolárna. Dům je zateplen a má plastová okna. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů

Pronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská  1398, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Bratislavská 1398, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1953
Lokalita: Bratislavská , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v centru Ústí nad Labem. Jedná se o byt na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 46,52 m2. Z chodby jsou vstupy do dvou pokojů , jeden do pokoje s kuchyňskou linkou, dále do druhého pokoje, kde je zabudována malá šatna. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou a na WC. Dům má kvalitní plastová okna. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie na jednu osobu cca 1900,-Kč + el. energie, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu se skládá vratná kauce ve výši třech měsíčních nájmu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1948
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o byt v centru města, velice dobře dostupný. Byt se nachází na 5 NP a má celkovou výměru 70 m2. Při vstupu do bytu je chodbička s vestavěnou skříní. Obývací prostor je kompletně vybaven a zařízen. Vedle kuchyňského koutu je vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškeré energie a služby se hradí paušálně ve výši 6000,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční  1420, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1927
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli. Pro tři osoby cca 6000,- Kč měsíčně. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši 15.000 Kč.

Pronájem, Byty, 2+kk, Podmokelská 10, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Podmokelská 10, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 1923
Lokalita: Podmokelská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v Krásném Březně v řadovém cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci. (dokončení v polovině srpna 2022) Byt je v podkroví na 3. patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, do ložnice a na sociální zařízení, kde je sprchový kout. Celková výměra bytu je 58,75 m2. Služby se hradí zálohově dle počtu osob. Elektrickou energii hradí nájemce přímo dodavateli. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1891
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1+1, které se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Dům je v pasáži ze vstupem z Mírového náměstí. V současné době prochází opravami včetně úpravou vstupní pasáže. Výměra bytu je 41,2 m2. Ze vstupní chodby bytu jsou samotné vstupy do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do obytné místnosti s kuchyňskou linku z které s vchází do druhého pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volný od 1.11.2022

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1876
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v řadovém domě v širším centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o velice příjemný byt po rekonstrukci, který se nachází na 4 N.P. o celkové výměře 61 m2. Vstup to bytu je přes chodbičku, která je využívána i druhým bytem na patře. Chodba v bytě je propojená s kuchyní, kde je zabudovaná malá lednička a vstup na balkon, který je situován do zahrady. Dále se z chodby vchází do koupelny se sociální zařízení a do obývacího pokoje z kterého je vstup do ložnice. Jedná se klidný a čistý dům. Místo je velice dobře dostupné. Energie a služby se hradí zálohově ve výši 3600,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. K nastěhování od 15.12.2022

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 3.000,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů. K dispozici od 1.1.2023.

  Strana:  1 2 3