Aktuálně 84 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Na Popluží 622, Ústí nad Labem
Cena: 7 150 Kč za měsíc
ID: 1977
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v Ústí nad Labem - Klíše, ul. Na Popluží. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci. Bytová jednotka je na 3.NP s výměrou 47,5 m2. Byt má pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, sociální zařízení a koupelnu s vanou a zasklenou lodžii. Vodné a stočné na jednu osobu se platí paušálně v výši 800,- Kč/měsíc (2x osoba 1200,- Kč). Vlastní měření el. energie a plynu, které hradí nájemce přímo dodavateli služby. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Požadovaná kauce je ve výši třech měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 6 200 Kč za měsíc
ID: 1975
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Dům je po celkové rekonstrukci. Byt se nachází na 1 NP. Výměra 28,60 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do zahrady. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1500,-Kč. El. energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za měsíc
ID: 1970
Lokalita: Na Kohoutě, Ústí nad Labem, Bukov

Nabízíme k pronájmu zařízený a vybavený byt 3+1/L v Ústí nad Labem, Bukov, ulice Na Kohoutě. Byt se nachází v panelovém domě na 3.NP o výměře 74 m2. Byt je plně zařízen a vybaven. Není podmínka zařízení převzít. Parkování je před domem. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti s výbornou dostupností do centra města. V blízkosti zastávky MHD. Cena zahrnuje platbu za teplo a vodné stočné. El. energii a plyn (pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1964
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v řadovém domě v samém centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Byt se nachází na 3 patře ( bez výtahu ). Ze vstupní chodby se vchází na WC, koupelny se sprchovým koutem, do šatny, jednoho z pokojů a kuchyně z které je vstup do druhého pokoje. Celková výměra bytu je 76 m2. Zálohově se hradí el. energie cca 1000,-Kč, voda 500,-Kč ( osoba ) vše měřené. Topení se hradí výpočtem z celkových nákladů na dům a měsíc ve výši 4%. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.

Pronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, TeplicePronájem, Byty, 3+kk, Českobratrská 437, Teplice
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1929
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Teplice. Nachází se na 3.NP s celkovou výměrou 76m2. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s kuchyňským koutem, do koupelny s vanou, na sociální zařízení a do ložnice. Z obytné místnosti s kuchyňským koutem se vchází do další ložnice. Jedná se o klidný a čistý dům. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Zálohově se hradí vodné - stočné a společné prostory. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízeny byt 1KK o výměře 23,6 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou bytu je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytu se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory ve výši 2000,- Kč měsíčně (1 osoba). Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. K dispozici od 15.4.2023

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytové jednotky 1KK, která se nachází v řadovém domě v centru Ústí nad Labem na Klíšské ulici. Jedná se dům se 17 byty vše kompletně zrekonstruováno. Byty se nachází od přízemí až do 4.NP, ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, pračkou a lednicí. Dále se ze vstupní chodby vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Celková výměra bytů23 až 34 m2 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na teplou, studenou vodu, teplo a společné prostoru jsou cca 2000,-Kč ( 1 osoba ) Veškeré energie jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Na Vyhlídce 1954, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1962
Lokalita: Na Vyhlídce, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK , která se nachází v suterénu v samostatně stojící vily v ulici Na Vyhlídce. Jedná se o velice žádanou klidnou lokalitu s výstavbou rodinných domů. Byt se nachází v suterénu s vlastním vstupem. Ze vstupní chodby se vchází do jedno z pokojů, koupelny s vanou a s WC a do kuchyně, ze které se vchází do dalšího pokoje. Kuchyň je vybavená myčkou a je zde sporák na plyn. Celková výměra bytu je 59,80 m2. Vytápění je ústřední dálkové (pára). K bytu náleží malá sušárna prádla, skládek a sklepní koje. Nájemce má možnost využívat zahradu u objektu. Velice dobře dostupné do centra města. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. El. energii a plyn (na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo a vodu cca 4000,-Kč. Vše je měřené a provádí se vyúčtování.

  Strana:  1 2