Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 9 500 Kč za měsíc
ID: 2041
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do pronájmu byt 2+1 v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě ve třetím patře. Z chodby ve které je vestavěná skříň se vchází do jednoho z pokojů, kuchyně, koupelny a WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 56 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Energie se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Zálohy na služby (za vodu, teplo a el. energii) jsou ve výši 4000,- Kč. Požadována kauce ve výši 15000,- Kč. Jedná se o klidný a udržovaný dům. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD. Centrum města s úřady, bankami, obchody atd. je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Jizerská 2909, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Jizerská 2909, Ústí nad Labem
Cena: 8 500 Kč za měsíc
ID: 2035
Lokalita: Jizerská, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v Ústí nad Labem ul. Jizerská, sídliště Severní Terasa. Jedná se žádanou a klidnou lokalitu. Byt je bez úprav, v původním stavu. Nachází se v šestém patře panelového domu ze sedmi, který je zateplen, má plastová okna a nový výtah. Ze vstupní chodby se vchází do dvou obytných pokojů, kuchyně, šatny a sociální zařízení. Z jednoho pokoje je vstup i do/z kuchyně. Druhý obytný pokoj má vstup na balkon. Z kuchyně je vstup do koupelny. Celková výměra bytu 66,6 m2. El. energii a plyn (ten je pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, vodu a spol. prostory cca 2350,-Kč/ měsíc/ osoba. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Parkování možné v přilehlých ulicích. V blízkosti domu je pošta, škola, školka, obchody, lékárna i zastávky MHD.

Pronájem, Byty, 1+kk, SNP 2386, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, SNP 2386, Ústí nad Labem
Cena: 5 900 Kč za měsíc
ID: 2023
Lokalita: SNP, Ústí nad Labem, Skřivánek

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v panelovém domě na sídlišti Skřivánek. Jedná se o klidné a žádané místo. Byt se nachází na 6 patře a má celkovou výměru 21,6 m2. Je částečně zařízený a prošel rekonstrukcí. Kuchyňská linka má dvou plotýnkovou sklokeramickou desku. Dále je zde obývací stěna a rozkládací pohovka. V koupelně je sprchový kout. Velice dobře dostupné do centra města. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši 7350,-Kč. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby a zálohy na služby jsou ve výši 1215,-Kč. Nájemce hradí provizi RK ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 1+kk, Mírové náměstí  1912, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 5 500 Kč za měsíc
ID: 2013
Lokalita: Mírové náměstí , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+kk, která se nachází v cihlovém domě v centru Ústí nad Labem v pasáží, která má vstup z Mírového náměstí. Dům prošel opravami, včetně úpravy vstupní pasáže. Byt má výměru 25 m2 a nachází se ve 1. patře. Ze vstupní chodby jsou samostatné vstupy do obytné místnosti, kde je kuchyňská linka, dále vstup do koupelny se sprchovým koutem a na sociální zařízení. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda, společné prostory ve výši 2000,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Jedná se o dlouhodobé pronájmy. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 2011
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli, cca 4.500,- Kč měsíčně (dle počtu osob). Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně služeb.

Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 14 500 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Vaníčkova 978, Ústí nad Labem
Cena: 7 700 Kč za měsíc
ID: 1916
Lokalita: Vaníčkova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu byt 2 KK v centru Ústí nad Labem, Vaníčkova ulice. Byt se nachází v řadovém cihlovém domě v prvním patře. Z chodby se vchází do kuchyně, koupelny s WC. Do druhého pokoje je vstupy z kuchyně. Výměra bytu je 42 m2. Na podlaze je plovoucí podlaha a dlažba. Zálohy za vodu, teplo a el. energii jsou ve výši 4.000,- Kč za měsíc. Je prováděno vyúčtování. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Při podpisu smlouvy je požadována kauce ve výši 15.000,-Kč. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD. Centrum města s úřady, bankami, obchody atd. v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulici, která je velice dobře dostupná. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice, na sociální zařízení a do kuchyně, z které je vstup do obývacího pokoje. Veškeré služby se hradí zálohově ve výši 5000,- Kč/ měsíc. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 18 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Dále se z chodby vchází do druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 44 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2 3