Aktuálně 92 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+1, Kmochova  3163, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Kmochova 3163, Ústí nad Labem
Cena: 6 600 Kč za měsíc
ID: 2076
Lokalita: Kmochova , Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v Ústí nad Labem, Kmochova - Severní Terasa. Jedná se klidné a žádané místo. Byt, který je po rekonstrukci se nachází na 1 NP. Ze vstupní chodby, se vchází do koupelny s vanou a na WC. Druhý vstup je do pokoje s kuchyňskou linkou. Z tohoto pokoje se vchází do druhé obytné místnosti. Celková výměra bytu 33,10 m2. K bytu náleží sklep. V těsné blízkosti se nachází obchody, zdravotní středisko, lékárna. Velice dobré spojení s centrem města, v blízkosti zastávky MHD. Parkování v ulici. Zálohy na služby a energie 2510,-Kč/ měsíc/ osoba. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Volné od 1.8.2024.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská  628, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 628, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 2071
Lokalita: Klíšská , Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt 2+KK v Ústí nad Labem - Klíše, ul. Klíšská. Byt se nachází v řadovém, cihlovém domě. Bytová jednotka je na 2.NP s výměrou 58,3 m2. Z chodbičky bytu je vstup na zasklenou lodžii, WC a do pokoje s kuchyňskou linkou, Z této místnosti je vstup do dalšího obytného pokoje a do koupelny s vanou. Záloha na vodné a stočné a společné prostory na jednu osobu je ve výši cca 900,- Kč/měsíc . Byt má vlastní plynový kotel. Vlastní měření el. energie a plynu, které hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Pincova 2977, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Pincova 2977, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 2068
Lokalita: Pincova, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK v Ústí nad Labem, Pincova - Severní Terasa. Jedná se klidné a žádané místo. Byt, který je po rekonstrukci se nachází na třetím patře. Ze vstupní chodby, kde jsou skříně se vchází zašupovacími dveřmi do koupelny se sprchovým koutem a na WC. Druhý vstup je do pokoje s kuchyňskou linkou, s pračkou a ledničkou. Z tohoto pokoje se vchází do druhé obytné místnosti. Celková výměra bytu 35,62 m2. K bytu náleží sklep a je možnost využívat balkon v mezipatře. V těsné blízkosti se nachází obchody, zdravotní středisko, lékárna. Velice dobré spojení s centrem města, v blízkosti zastávky MHD. Parkování v ulici. Zálohy na služby a energie 1870,-Kč, El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Kauce je požadována ve výši 10000,-Kč. Volné od 1.8.2024.

Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 10 600 Kč za měsíc
ID: 2066
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v rohém objektu v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům před několika lety prošel přestavbou a v současné době je zde 19 bytů. V domě je výtah. Nabízený byt je na prvém patře, situovaný do dvora. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 61,06 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby jsou ve výši 3100,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Jana Zajíce 2870, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Jana Zajíce 2870, Ústí nad Labem
Cena: 13 000 Kč za měsíc
ID: 2064
Lokalita: Jana Zajíce, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1/L, který se nachází v panelovém domě v klidné a žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Jana Zajíce. Byt je po celkové rekonstrukci a nachází se na 2.NP. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do všech obytných místností. Do dvou pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny s vanou a obývacího pokoje. Celková výměra bytu 71,3 m2. K bytu náleží sklepní kóje. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti zastávky MHD. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory cca 4000.- Kč 2 osoby/měsíc. Kauce je požadována ve výši tří měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Na Popluží 890, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1989
Lokalita: Na Popluží, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1KK v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází na 4 NP. Výměra 34,74 m2. Z chodby bytu se vchází do obytné místnosti s kuchyňskou linkou a do koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Byt má balkon a je situovaný směrem do ulice. Jedná se o nízkoenergetický dům s podlahovým vytápěním. K dispozici je sklep. Zálohy na energie na 1 osobu cca 1600,-Kč/měsíc. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 551, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 Kč za měsíc
ID: 1951
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu prostor, který je využíván jako byt a zároveň jako provozovna. Nachází se v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Nabízený prostor se nachází na 6.NP. V domě je výtah. Při vstupu do prostoru je rozdělená chodba. První část chodby slouží pro dvě místnosti, které byly využívány k podnikání. Druhá část chodby má vstupy do koupelny se saunou. Dále se vchází do dvou pokojů, kuchyně s jídelnou. Je zde velká venkovní terasa, která je zastřešená. Celková výměra prostoru je 250 m2.Volné po dohodě. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. V těsné blízkosti objektu je veškerá občanská vybavenost včetně městských a státních úřadů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1919
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme do nájmu zrekonstruovanou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v centru Ústí nad Labem v řadovém cihlovém domě. Byt je na druhém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, do druhého pokoje, na sociální zařízení, do koupelny se sprchovým koutem a do šatny. Celková výměra bytu je 51,24 m2. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 1500,-Kč el. energie (vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí pouze v topné sezóně, ve výši 4% z celkových nákladů na dům (objekt má vlastní výměník). Dům je bez výtahu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 18 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Dále se z chodby vchází do druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 44 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 400,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 7 000 Kč za měsíc
ID: 1851
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 1NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu 25,8 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Kauce ve výši dvou nájmů včetně služeb. Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2 3