Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 4+1, Českobratrská 452, TeplicePronájem, Byty, 4+1, Českobratrská 452, Teplice
Cena: 13 000 Kč za nemovitost
ID: 1881
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 4+1 se šatnou v samém centru Teplic, na rohu ulic Masarykova a Českobratrská. Byt se nachází na 4 N.P. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do pokojů. Byt má dvě koupelny s vanou. Celková výměra bytu je 155 m2. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí voda 500,-Kč/osoba, osvětlení a úklid spol. prostor 400,-Kč/měsíc. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Možnost zajistit hrazené parkování v těsné blízkosti domu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad Labem
Cena: 5 800 Kč za měsíc
ID: 1877
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízí k podnájmu bytovou jednotku 1+ 1 v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Maková. Jedná se o byt, který je původním, udržovaném stavu s novou kuchyňkou linkou a plovoucí podlahou. Nachází se na 7. patře panelového domu. Celková výměra bytu je 36,10 m2. Jedná se o klidný a čistý dům El. energii a plyn (pouze na vaření) hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohove se platí teplo, voda a společné prostory cca 1500,-Kč. ( 1 osoba ). Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 182, Ústí nad Labem
Cena: 7 900 Kč za měsíc
ID: 1876
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v řadovém domě v širším centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o velice příjemný byt po rekonstrukci, který se nachází na 4 N.P. o celkové výměře 61 m2. Vstup to bytu je přes chodbičku, která je využívána i druhým bytem na patře. Chodba v bytě je propojená s kuchyní, kde je zabudovaná malá lednička a vstup na balkon, který je situován do zahrady. Dále se z chodby vchází do koupelny se sociální zařízení a do obývacího pokoje z kterého je vstup do ložnice. Jedná se klidný a čistý dům. Místo je velice dobře dostupné. Energie a služby se hradí zálohově ve výši 3600,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Moskevská 1476, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Moskevská 1476, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1874
Lokalita: Moskevská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Moskevskou ulice, která je velice dobře dostupná. Byt se nachází na 3.NP a má celkovou výměru 65 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice na sociální zařízení a do kuchyně z které je vstup do obývacího pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí topení a voda. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad Labem
Cena: 12 500 Kč za měsíc
ID: 1871
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 3KK v řadovém, cihlovém domě na Klíšské ulici. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Mezonetový byt se nachází na 4 NP s propojením do podkroví. Vstupní chodba je propojená s obývacím pokoje a kuchyňským koutem. V této části je sociální zařízení, kde je řešená přípojka na pračku. Do podkroví vede dřevěné schodiště. V této části jsou dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koute a samostatné sociální zařízení. Celková výměra bytu je 153 m2. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory . Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1701, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Klíšská 1701, Ústí nad Labem
Cena: 6 500 Kč za měsíc
ID: 1870
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově vybudované byty v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Nabízené byty 1KK, které mají výměry od 23 m2 až 28 m2 se nachází v suterénu domu. Výhodou těchto bytů je vstup na venkovní terasu, která je v zahradě domu. Do bytů se vchází přes chodbičku, kde je vstup do koupelny se sociálním zařízením. Dále se vchází do obytné místnosti, s kuchyňskou linkou se zabudovanou myčkou a pračkou. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby, zálohově se hradí teplo, voda a společné prostory. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 100, Ústí nad Labem
Cena: 7 500 Kč za měsíc
ID: 1868
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Klíšská ulice. Jedná se žádanou lokalitu. Byt se nachází v cihlovém řadovém domě na prvním patře. Celková výměra bytu je 53,4 m2. Z vstupní chodby jsou samostatné vstupy do kuchyně, jednoho z pokojů z kterého se vchází do druhého pokoje. Z chodby se dále vchází do koupelny a na sociální zařízení. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Jedná se dlouhodobý pronájem. Zálohy na energie jsou ve výši cca 2.500,-Kč + elektrická energie a plyn (pouze na vaření), které nájemce hradí přímo dodavateli. Jistina je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1863
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Jedná se o dům, který prošel celkovou rekonstrukcí. Byt je na 4 NP - podkroví. Je řešen jako mezonet. Při vstupu do bytu je malá chodba z které se vchází na sociální zařízení a do místnosti s kuchyňským koutem. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do pokoje, který je přímo pod střechou. Celková výměra bytu 48,76 m2. Byt je vybaven, pračkou, myčkou a ledničkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda, společné prostory. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulice, která je velice dobře dostupná. Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice na sociální zařízení a do kuchyně z které je vstup do obývacího pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí topení a voda. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Klíšská 1702, Ústí nad Labem
Cena: 8 900 Kč za měsíc
ID: 1852
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v řadovém, cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Klíšská ulice. Dům, který je po celkové generální rekonstrukci, má celkem 17 bytových jednotek. Tento byt se nachází na 2NP. Ze vstupní chodby se vchází do obytné místnosti s KK, který je vybaven, myčkou, ledničkou a pračkou. Z této místnosti se vchází do druhého pokoje. Na sociální zařízení se sprchovým koutem je samostatný vstup z chodby bytu. Celková výměra bytu 39,53 m2. V domě je výtah. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na teplo, studenou a teplou vodu, spol. prostory se hradí zálohově ve výši cca 2 000,-Kč ( 1 osoba ). Veškeré služby jsou měřené. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

  Strana:  1 2 3 4 5 ... 6