Aktuálně 135 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Komerční, Činžovní, Zolova 502, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Činžovní, Zolova 502, Ústí nad Labem
Cena: 13 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1833
Lokalita: Zolova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k prodeji rohový bytový dům, který se nachází v Ústí nad Labem, Krásné Březno, ulice Zolova. Místo je cca 2 km z centra Ústí nad Labem. V roce 2005 proběhla na domě kompletní rekonstrukce (okna, dveře, rozvody vody, plynu, elektro, podlahy, koupelny....) včetně zateplení fasády a výměny střechy. V přízemí bytového domu se nachází nebytové prostory a byt 1+1. V dalších patrech se nacházejí bytové jednotky o velikosti 3+1, celkem 6 byt. jednotek (o výměře 67m2 – 82m2). Celý bytový dům je podsklepený. Dům je velice dobře pronajatý se stabilním výnosem. Objekt je napojen na elektrickou energii, plyn, vodovodní řád a kanalizaci. Občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Horova 1154, Ústí nad Labem
Cena: 21 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1774
Lokalita: Horova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji komerční objekt v centru Ústí nad Labem na rohu ulic Pařížská- Horova. Jedná se o řadový rohový objekt, které je podsklepený má tři nadzemní podlaží a půdu. Každé podlaží má výměru cca 200 m2. Přízemí a druhé patro jsou pronajaty. První patro a půdní prostor jsou nyní bez využití. Každé patro má vlastní energetické měření. Vytápění objektu zajišťují plynové kotel. Objekt je napojen veřejný vodovod, elektrickou energii, plynovod a kanalizaci. Objekt je vhodný k přestavbě na bytové jednotky.

Prodej, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 25 000 000 Kč za nemovitost
ID: 1702
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji komerční objekt, který se nachází v samém centru Ústí nad Labem na křižovatce ulic Masarykova - Pařížská. Jedná se o místo s velmi silnou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobní dopravy. Objekt je řadový, rohový. Po celé ploše je podsklepen má 4 nadzemní podlaží a půdu. V přízemí jsou obchodní plochy, v patrech kanceláře. Celková užitná plocha je cca. 1229 m2. V této výměře není započítaný suterén ani půda, kterou lze využít na dostavbu např. bytů. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady, banky a velká řada obchodů. Objekt je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, el. energii. Vytápění dálkové, ústřední přes samostatný výměník, který je umístěn v suterénu objektu. Objekt je udržovaný a je v dobrém technickém stavu.

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, Větrná 2737, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Obchodní prostory, Větrná 2737, Ústí nad Labem
Cena: 1 590 000 Kč za nemovitost
ID: 1631
Lokalita: Větrná, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme do prodeje nebytový prostor, který je v osobním vlastnictví. Nachází se v přízemí bytového domu v Ústí nad Labem, sídliště Severní Terasa. Obchod má výlohy a dva vchody jeden přímo z ulice druhý ze zadní části domu. V prostoru je vlastní sociální zařízení. Celková výměra 120 m2. V současné době je zde obchod se smíšeným zbožím.

Prodej, Komerční, Ubytování, Mírové náměstí 1912, Ústí nad LabemProdej, Komerční, Ubytování, Mírové náměstí 1912, Ústí nad Labem
Cena: 16 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1623
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k prodeji bytový dům, kde v přízemí a v suterénu jsou pronajaté nebytové prostory. Dům se nachází ve dvorním traktu v centru Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Dům prošel v roce 2002 celkovou rekonstrukcí. V suterénu domu se nachází restaurace o výměře 214,30 m2 cca 62 míst, která je po celou dobu v provozu. V přízemí jsou dva nebytové prostory. V jednom je dlouhodobě čajovna, která má výměru 126 v druhém nebytovém prostoru o výměře 75,4 m2 jsou masáže. Od II. NP až IV. NP jsou malometrážní byty. Tři byty 1+1 o výměře 41,2 m2 a dvanáct garsoniér o výměrách 17,3 až 25 m2. Jedná se o plnohodnotné byty, které jsou vybaveny sociálním zařízením a kuchyňskými linkami. Vytápění ústřední dálkové. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.