Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Dlouhá 3458, Ústí nad Labem
Cena: 5 000 Kč za měsíc
ID: 1873
Lokalita: Dlouhá, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu jednu plně zařízenou kancelář v centru Ústí nad Labem na křižovatce ulic Dlouhá, Pařížská a Lidické náměstí. Kancelář se nachází na 3 .NP v moderní obchodně administrativní budově. Kancelář je vybavená nábytkem ( není podmínka si nábytek převzít ). Výměra kanceláře je 29,50 m2. Sociální zařízení se nachází ve společných prostorách, stejně tak je ve společných prostorách kuchyňka. Vstup do prostor je zabezpečen přes čipy. V objektu je dostatek datových sítí a jsou klimatizované. V objektu jsou dva výtahy. Požadovaná kauce ve výši jednoho nájmu. Zálohy na služby a energie cca 1500,-Kč/měsíc.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad Labem
Cena: 1 900 Kč za měsíc
ID: 1856
Lokalita: Textilní, Ústí nad Labem
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu jednu kancelář, která se nachází v administrativní budově na Textilní ulici, Ústí nad Labem. Jedná se o oblast s průmyslovým využitím, velice dobře dostupná z centra města. Kancelář je na prvém patře a má výměru 15,75 m2. Sociální zázemí a čajová kuchyňka je na patře. Budova je udržovaná a čistá. Možnost parkování před objektem. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohově se platí elektrická energie, voda teplo a spol. prostory ve výši 996,-Kč.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Národního odboje 634, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Národního odboje 634, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1835
Lokalita: Národního odboje, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor - kanceláře, v rohovém domě na ulici Národního odboje na Střekově. Jedná se o místo v docházkové vzdálenosti z centra Ústí nad Labem, velice dobře dostupné MHD ( zastávka MHD před objektem ) a osobní dopravou. Šest kanceláří na druhém patře s vlastním sociálním zařízením má celkovou výměru 116,38 m2. Vytápění je přes plynový kotel s vlastním měřením. El. energie a voda má podružné měření. Při dlouhodobém pronájmu je pronajímatel ochoten prostor zainvestovat a provést rekonstrukci. Veškerá občanská vybavenost a úřady jsou v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 080 Kč za m2/rok
ID: 1827
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, které se nacházejí v rohového domu v centru Ústí nad Labem – Pařížské ulici ( roh ulic Pařížská – Masarykova ). Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD a osobní dopravy. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady. Je zde možné si pronajmout jak jednotlivé kanceláře, tak i části celého patra. Výměra je od cca 14 m2 - 120 m2. Objekt prošel úpravy a jsou zde nové povrchy, sociální zařízení, kuchyňky vybavené ledničkou a mikrovlnkou. Kanceláře je možné přizpůsobit zájemci dle jeho požadavků na míru. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 080 Kč za m2/rok
ID: 1825
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kanceláře v rohovém domě v centru Ústí nad Labem na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Objekt prošel interiérovými úpravami ( např. čajové kuchyňky, kde jsou lednice, mikrovlnné trouby, podlahové krytiny atd ) Nabízené kanceláře se nachází na prvém patře. Jedná se o tři kanceláře pod vlastním uzavřením o celkové výměře 92,4 m2. Sociální zařízení a kuchyňka je ve společných prostorách. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní, městské úřady, řada bank a obchodů. Služby se hradí zálohově 60,-Kč /m2/měsíc. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 080 Kč za m2/rok
ID: 1824
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, kanceláře v rohovém domě na křižovatce ulic Pařížská - Masarykova. Jedná se o místo v samém centru města s velkou průchodností obyvatel, průjezdností MHD a osobních automobilů. Celý objekt prošel interiérovými úpravami. Nabízené kanceláře se nacházejí na 3 patře. Jedná se o 4 kanceláře s vlastním sociálním zařízením o celkové výměře 67,4 m2. Vše je pod vlastním uzavřením. Kauce je požadována ve výši jednoho měsíčního nájmu. Služby se hradí zálohově 60,-Kč/m2/měsíc. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hradiště 97, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Hradiště 97, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 1818
Lokalita: Hradiště, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, poslední volnou kancelář v historickém objektu kláštera České dominikánské provincie. Objekt se nachází v samém centru města přímo u OC Fórum. V roce 2015 byl celkově rekonstruován. Mimo jiné nabízíme tuto jednu kancelář, která je vybavena vlastní čajovou kuchyňkou. Kancelář se nachází v přízemí a celkovou výměru 35,2 m2. Sociální zařízení a další kuchyňka jsou ve společných prostorách, vždy na patře. Je zde možnost využit zařízenou zasedací místnost. V objektu je dostatek datových i telefonních sítí. Na zahradě objektu je k dispozici hrazené parkování .

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 998, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 998, Ústí nad Labem
Cena: 1 650 Kč za m2/rok
ID: 1810
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kancelář v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Celý objekt je po kompletní rekonstrukci. Kancelář je na druhém patře a má výměru 21,4 m2. Na patře je kuchyňka, sociální zařízení muži, ženy. Za objektem se nachází parkování pro uživatele domu. Služby se hradí zálohově a je prováděno vyúčtování. Před objektem jsou zastávky MHD a velká řada obchodů včetně Pošty. Při podpisu je požadována kauce ve výši jednoho nájemného. Vybavení kanceláře lze odkoupit, není podmínka.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hradiště 97, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Hradiště 97, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 1802
Lokalita: Hradiště, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory, kanceláře v historickém objektu kláštera České dominikánské provincie. Objekt se nachází v samém centru města přímo u OC Fórum. V roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí. Mimo jiné nabízíme dvě propojené kanceláře v přízemí o výměrách 19,5 a 18,9 m2. Sociální zařízení WC ženy, muži a kuchyňka jsou ve společných prostorách vždy na patře. Je zde k využití i zařízená zasedací místnost. V objektu je dostatek datových i telefonních sítí. Na zahradě objektu je k dispozici hrazené parkování.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 1688, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 1688, Ústí nad Labem
Cena: 12 750 Kč za měsíc
ID: 1752
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem kancelářské plochy, celkem 5 kanceláří s vlastním sociálním zařízení a kuchyňkou, které se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Celý dům je po rekonstrukci. Kanceláře se nachází na třetím patře a mají celkovou výměru 170 m2. Kanceláře mají vlastní měření el. energie a plynu. Za domem je možnost si pronajmout parkování. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů.

  Strana:  1 2