Aktuálně 95 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 4+1, Vojanova 602, Ústí nad LabemProdej, Byty, 4+1, Vojanova 602, Ústí nad Labem
Cena: 2 990 000 Kč za nemovitost
ID: 1928
Lokalita: Vojanova, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1/L v OV. Bytová jednotka se nachází v panelovém domě na sídlišti Krásné Březno. Byt, který prošel před 7-8 lety celkovou rekonstrukcí se nachází na druhém patře. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, dvou pokojů a do koupelny s masážní vanou, sprchovým koutem a wc. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje s balkónem. K bytu náleží sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Současný majitel chce v bytě zůstat na základě nájemní smlouvy cca 1 rok, než dokončí stavbu RD.

Prodej, Byty, 2+kk, Třebízského 1115, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Třebízského 1115, Ústí nad Labem
Cena: 1 990 000 Kč za měsíc
ID: 1797
Lokalita: Třebízského, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku 2+KK v blízkosti nábřeží, ulice Třebízského. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 59.60 m2. Z chodby jsou vstupy do ložnice a obývací části s kuchyňským koutem. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou, wc a úklidové komory. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Veškeré občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 2+1, Železná  383, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Železná 383, Ústí nad Labem
Cena: 1 470 000 Kč za nemovitost
ID: 1979
Lokalita: Železná , Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o výměře 60 m2 v ulici Železná v Neštěmicích. Byt se nachází ve 2. patře šestipodlažního panelového domu, je v dobrém stavu, prošel částečnými úpravami. Jeden z pokojů byl rozdělen příčkou na dvě části - ložnici a pracovnu. Z chodby se vchází do pokoje, pracovny, kuchyně, šatny a WC. Z rekonstruované kuchyně se vchází do ložnice a koupelny s vanou. Okna jsou plastová. Na chodbě n mezipatře lze využít lodžii. K bytu náleží sklep. Jedná se o velmi klidný a udržovaný dům ve výborném stavu, který prošel revitalizací (zateplení, nové vchodové dveře, schránky). Veškerá občanská vybavenost v místě. Přímo za domem se nachází mateřská školka. V docházkové vzdálenosti zastávky MHD, obchody, základní škola. Parkování před domem. Druhý vchod do domu je bezbariérový.

Prodej, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad Labem
Cena: 2 835 000 Kč za nemovitost
ID: 1970
Lokalita: Na Kohoutě, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt osobním vlastnictví o velikosti 3+1/L v Ústí nad Labem, Bukov, ulice Na Kohoutě. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází v panelovém, zatepleném domě na 3.NP o výměře 74 m2, je v původním stavu, udržovaný. Z velké vstupní chodby se vchází do jednotlivých pokojů, kuchyně, koupelny na sociální zařízení a do šatny. Dům je klidný a čistý. K bytu náleží sklep. Možnost parkování v okolí objektu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti s výbornou dostupností do centra města. V blízkosti zastávky MHD.

Prodej, Byty, 2+1, Nedbalova  566, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Nedbalova 566, Ústí nad Labem
Cena: 2 400 000 Kč za nemovitost
ID: 1941
Lokalita: Nedbalova , Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku po kompletní a vkusné rekonstrukci v osobním vlastnictví 2+1 o výměře 62,8 m2 v Ústí nad Labem, lokalita Bukov, ul. Nedbalova. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. Byt se nachází v cihlovém dvoudomí, v přízemí. Ze vstupní chodby se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny s vanou a na sociální zařízení. Do ložnice se vchází z obývacího pokoje, kde je umístěna vestavěná skříň. V obývacím pokoji je možnost instalovat krbová kamna, která se napojují na komín. Kamna jsou k dispozici. Dům je udržovaný, klidný, čistý a má plastová okna, opravené el. rozvody, střechu. K bytu patří dvě zděné sklepní koje. Za domem je k využití vlastní zahrada, která je užívána byty v domě ( pouze 5 bytových jednotek).

Prodej, Byty, 4+1, V Oblouku 584, Ústí nad LabemProdej, Byty, 4+1, V Oblouku 584, Ústí nad Labem
Cena: 2 150 000 Kč za nemovitost
ID: 1882
Lokalita: V Oblouku, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1/L v OV. Bytová jednotka se nachází v panelovém domě na sídlišti Krásné Březno. Byt je na prvém patře. Z první části vstupní chodby se vchází do kuchyně a jednoho z pokojů, z kuchyně je vstup do obývacího pokoje z kterého se vchází do druhé části chodby. Zde jsou vstupy do dvou pokojů, do koupelny a na sociální zařízení. Byt má celkovou výměru 76 m2. Je po částečné rekonstrukci. K bytu náleží sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.