Aktuálně 94 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Byty, 2+kk, Brandtova 3262, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Brandtova 3262, Ústí nad Labem
Cena: 1 690 000 Kč za nemovitost
ID: 2054
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízí k prodeji družstevní bytovou jednotku 2+kk v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Brandtova. Byt nachází ve vyhledávané a klidné lokalitě v Ústí nad Labem. Dům prošel rekonstrukcí fasády, oken, veškerých společných prostor včetně moderního výtahu. Jedná se o byt, který je po částečných úpravách, když došlo k předělání jádra pomocí SDK, elektřina v bytě je již v mědi. Byt se skládá ze vstupní chodby, ze které se vchází na sociální zařízení, kde se nachází sprchový kout a wc, dále se z chodby vstupuje do kuchyňské části a do ložnice. Bytová jednotka se nachází na 3. podlaží panelového domu, který je bezbariérový. Na patře se nachází společná sušárna a balkón. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, školy, školky či lékař, je v docházkové vzdálenosti. Ihned za objektem se nachází příroda a Erbenova vyhlídka. Parkování možné v ulici před domem, zastávky MHD v blízkosti domu.

Prodej, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad LabemProdej, Byty, 1+1, Maková 2814, Ústí nad Labem
Cena: 1 690 000 Kč za nemovitost
ID: 1877
Lokalita: Maková, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízí k prodeji družstevní bytovou jednotku 1+ 1 s možností převodu do OV v panelovém domě na sídlišti Severní Terasa., ul. Maková. Byt nachází ve vyhledávané a klidné lokalitě v Ústí nad Labem. Dům prošel rekonstrukcí fasády, oken, veškerých společných prostor včetně moderního výtahu. Jedná se o byt, který je v původním, udržovaném stavu s novější kuchyňkou linkou a plovoucí podlahou o celkové podlahové ploše 36,10 m2. Byt se skládá ze vstupní chodby, ze které se vchází na sociální zařízení, kde se nachází vana a wc, dále se z chodby vstupuje do kuchyňské části, kde je novější kuchyňská linka. Z kuchyňské části se vstupuje do pokoje. Bytová jednotka se nachází na 7. patře panelového domu. Jedná se o klidný a čistý dům. Veškerá občanská vybavenost, jako jsou obchody, školy, školky či lékař, je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti bytu se nachází také odpočinková zóna s velkým parkem a dětským hřištěm, kde se konají různé akce. Parkování možné v ulici před domem, zastávky MHD v blízkosti domu.

Prodej, Byty, 2+kk, Třebízského 1115, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+kk, Třebízského 1115, Ústí nad Labem
Cena: 1 990 000 Kč za měsíc
ID: 1797
Lokalita: Třebízského, Ústí nad Labem, Střekov

Nabízíme k prodeji prostornou bytovou jednotku 2+KK v blízkosti nábřeží, ulice Třebízského. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře řadového cihlového domu. Výměra bytu je 59.60 m2. Z chodby jsou vstupy do ložnice a obývací části s kuchyňským koutem. Dále jsou z chodby vstupy do koupeny s vanou, wc a úklidové komory. Jedná se o klidný a udržovaný dům. Veškeré občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Prodej, Byty, 3+1, Opletalova 468, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Opletalova 468, Ústí nad Labem
Cena: 2 400 000 Kč za nemovitost
ID: 2036
Lokalita: Opletalova, Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+1 v Ústí nad Labem v Neštěmicích, ulice Opletalova Bytová jednotka se nachází ve 4. nadzemním podlaží zatepleného panelového domu s výtahem. Tento byt je vybaven plastovými okny a je po rekonstrukci. Skládá se ze tří pokojů a kuchyně, kde ze vstupní chodby jsou vždy vstupy do jednotlivých místností. V koupelně a je rohová vana, wc je samostatně se vstupem z chodby. Podlahová krytina je dlažba a plovoucí podlaha. Nemovitost je napojena na vnitřní rozvod elektřiny i plynu, veřejný vodovod, kanalizaci. Vytápění a ohřev vody probíhá dálkově. K bytu přísluší sklepní kóje. Parkování je možné na parkovišti přímo před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Prodej, Byty, 2+1, Železná  383, Ústí nad LabemProdej, Byty, 2+1, Železná 383, Ústí nad Labem
Cena: 1 470 000 Kč za nemovitost
ID: 1979
Lokalita: Železná , Ústí nad Labem, Neštěmice
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o výměře 60 m2 v ulici Železná v Neštěmicích. Byt se nachází ve 2. patře šestipodlažního panelového domu, je v dobrém stavu, prošel částečnými úpravami. Jeden z pokojů byl rozdělen příčkou na dvě části - ložnici a pracovnu. Z chodby se vchází do pokoje, pracovny, kuchyně, šatny a WC. Z rekonstruované kuchyně se vchází do ložnice a koupelny s vanou. Okna jsou plastová. Na chodbě n mezipatře lze využít lodžii. K bytu náleží sklep. Jedná se o velmi klidný a udržovaný dům ve výborném stavu, který prošel revitalizací (zateplení, nové vchodové dveře, schránky). Veškerá občanská vybavenost v místě. Přímo za domem se nachází mateřská školka. V docházkové vzdálenosti zastávky MHD, obchody, základní škola. Parkování před domem. Druhý vchod do domu je bezbariérový.

Prodej, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad LabemProdej, Byty, 3+1, Na Kohoutě 790, Ústí nad Labem
Cena: 2 835 000 Kč za nemovitost
ID: 1970
Lokalita: Na Kohoutě, Ústí nad Labem, Bukov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji byt osobním vlastnictví o velikosti 3+1/L v Ústí nad Labem, Bukov, ulice Na Kohoutě. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází v panelovém, zatepleném domě na 3.NP o výměře 74 m2, je v původním stavu, udržovaný. Z velké vstupní chodby se vchází do jednotlivých pokojů, kuchyně, koupelny na sociální zařízení a do šatny. Dům je klidný a čistý. K bytu náleží sklep. Možnost parkování v okolí objektu. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti s výbornou dostupností do centra města. V blízkosti zastávky MHD.

Prodej, Byty, 4+1, V Oblouku 584, Ústí nad LabemProdej, Byty, 4+1, V Oblouku 584, Ústí nad Labem
Cena: 2 150 000 Kč za nemovitost
ID: 1882
Lokalita: V Oblouku, Ústí nad Labem, Krásné Březno
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+1/L v OV. Bytová jednotka se nachází v panelovém domě na sídlišti Krásné Březno. Byt je na prvém patře. Z první části vstupní chodby se vchází do kuchyně a jednoho z pokojů, z kuchyně je vstup do obývacího pokoje z kterého se vchází do druhé části chodby. Zde jsou vstupy do dvou pokojů, do koupelny a na sociální zařízení. Byt má celkovou výměru 76 m2. Je po částečné rekonstrukci. K bytu náleží sklep. Dům je zateplen a má plastová okna. Dům je udržovaný a klidný. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.