Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Restaurace, Hostovická 323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, Hostovická 323, Ústí nad Labem
Cena: 10 000 Kč za měsíc
ID: 1878
Lokalita: Hostovická, Ústí nad Labem, Hostovice

Nabízíme k pronájmu zavedenou restauraci, která se nachází v přízemí rodinného domu při hlavní komunikaci, Hostovická ulice. Jedná se o restauraci s venkovní terasou. Výměra vnitřní části je 65 m2 a je zde počítáno s 30 místy. Za hlavní plochou pro klienty je sociální zázemí pro klienty, dále malá přípravna na drobné občerstvení a zázemí pro personál. V suterénu a sudárna z které vedou trubky do restaurace. Restaurace je plně vybavená. Venkovní terasa má cca 40 míst. Restauraci navštěvovali hlavně místní obyvatelé a z blízkých obcí.

Pronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Restaurace, U Kostela, Ústí nad Labem
Cena: informace v RK
ID: 1587
Lokalita: U Kostela, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu připravovaný projekt nově budovaného multifunkčního objektu v centru Ústí nad Labem.Zajímavé místo s velmi silnou průchodností obyvatel. Objet bude třípodlažní objekt o celkové užitné ploše 2578 m2. Prostory budou upraveny dle požadavku nájemce. Tento nabízený prostor se nachází ve 3NP o výměře 588 m2. K tomuto prostoru náleží velká střešní terasa, která bude v tomto směru unikátní v centru Ústí nad Labem. Předpokládané zahájení stavby je v roce 2022.