Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 1+kk, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1948
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1KK v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o byt v centru města, velice dobře dostupný. Byt se nachází na 5 NP a má celkovou výměru 70 m2. Při vstupu do bytu je chodbička s vestavěnou skříní. Obývací prostor je kompletně vybaven a zařízen. Vedle kuchyňského koutu je vstup do koupelny se sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů. Veškeré energie a služby se hradí paušálně ve výši 6000,-Kč/měsíc.

Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční  1420, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1927
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli. Pro tři osoby cca 6000,- Kč měsíčně. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši 15.000 Kč.

Pronájem, Byty, 2+kk, Podmokelská 10, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Podmokelská 10, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 1923
Lokalita: Podmokelská, Ústí nad Labem, Krásné Březno

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou bytovou jednotku 2KK, která se nachází v Krásném Březně v řadovém cihlovém domě, který je po celkové rekonstrukci. (dokončení v polovině srpna 2022) Byt je v podkroví na 3. patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, do ložnice a na sociální zařízení, kde je sprchový kout. Celková výměra bytu je 58,75 m2. Služby se hradí zálohově dle počtu osob. Elektrickou energii hradí nájemce přímo dodavateli. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 3+kk, Veleslavínova 1955, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Veleslavínova 1955, Ústí nad Labem
Cena: 14 000 Kč za měsíc
ID: 1933
Lokalita: Veleslavínova, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+KK o výměře 180m2, která se nachází ve vile, ulice Veleslavínova. Bytová jednotka a celý objekt prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází ve 3.NP (v podkroví). Ze vstupní chodby, ze které se vchází do dvou koupelen (v obou se nacházejí vany), jedné ložnice a obývací části s kuchyňským koutem ze které je vstup do druhé ložnice. Kuchyňská linka je vybavena myčkou na nádobí, troubou a varnou deskou s digestoří. V bytě se nachází klimatizace, vytápění jednotky zajišťuje vlastní elektrokotel. Služby jsou hrazené zálohově, až na elektrickou energii, kterou hradí nájemce přímo dodavateli. Při podpisu smlouvy je požadována kauce ve výši 42.000,Kč. Byt bude k dispozici od 1.10.2022.

Pronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad Labem
Cena: 12 500 Kč za měsíc
ID: 1871
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 3KK v řadovém, cihlovém domě na Klíšské ulici. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Mezonetový byt se nachází na 4 NP s propojením do podkroví. Vstupní chodba je propojená s obývacím pokoje a kuchyňským koutem. V této části je sociální zařízení, kde je řešená přípojka na pračku. Do podkroví vede dřevěné schodiště. V této části jsou dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné sociální zařízení. Celková výměra bytu je 153 m2. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory . Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.