Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Revoluční 1420, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 2011
Lokalita: Revoluční, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, která se nachází v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice v řadovém cihlovém domě. Byt je v podkroví ve čtvrtém patře. Ze vstupní chodby jsou samotné vstupy do kuchyně, do jednoho pokoje, do druhého pokuje, ze kterého je vsup do pokoje třetího. Při vstupu do kuchyně jsou jednotlivé vstupy do koupelny (s umyvadlem a místem na pračku), sprchového koutu a WC. Celková výměra bytu je 93,62 m2. Veškeré služby (elektro, teplo, voda, výtah, spol. prostory) se hradí měsíčně zálohově majiteli, cca 4.500,- Kč měsíčně (dle počtu osob). Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu včetně služeb.

Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 14 500 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 16 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulici, která je velice dobře dostupná. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice, na sociální zařízení a do kuchyně, z které je vstup do obývacího pokoje. Veškeré služby se hradí zálohově ve výši 5000,- Kč/ měsíc. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Stará 1387, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Stará 1387, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2021
Lokalita: Stará, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem, v ulici Stará. Byt se nachází na 3 N.P. v podkroví. Ze vstupní chodby bytu se vchází do jednoho z pokojů na který navazuje kuchyň s jídelním koutem. Dále se z chodby vchází do dalšího pokoje, z které je vstup do třetího pokoje. Koupelna a WC mají samostatný vstup také z chodby bytu. Celková výměra bytu je 85 m2. K bytu patří jedno parkovací místo na pozemku za domem. Byt má vlastní el. měření. Zálohově ze hradí voda 500,-Kč/osoba a topení 2.500,-Kč/měsíc. Požadovaná kauce je ve výši třech nájmů. Místo je velice dobře dostupné a občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti domu jsou i zastávky MHD.

Pronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2012
Lokalita: Bratří Mrštíků, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Střekov. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře. Byt má dvě chodbičky. Z druhé chodby se vchází do šatny a do jedno pokoje, kde je vstup na balkon. Dále se z chodbičky vchází do druhého prostředního, obytného pokoje. Na tento pokoj navazuje kuchyň a další (třetí) obytný pokoj. Z kuchyně je vstup do jedné ze dvou koupelen, v této je sprchový kout a WC. Vstup do druhé koupelny s vanou a WC je ze třetího obytného pokuje. Celková výměra bytu je 84 m2. Dům je klidný a čistý. K užívání je dvůr ve vnitro bloku. K bytu je možnost užívat půdní prostor a sklep. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby 4500,-Kč/měsíc/ 1 osoba. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2003
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 o výměře 73,8 m2, v centru města Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům prošel celkovou rekonstrukcí. Byt se nachází na 3. patře ( podkroví ). Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále je zde vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z tohoto pokoje je vstup do druhého pokoje, který je rozdělen částečnou příčkou. V domě je výtah. Kauce je požadována ve výši 22000,-Kč. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli a zálohově se platí voda, teplo, osvětlení a úklid spol. prostor cca 2800,-Kč ( podle počtu osob ). Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.