Aktuálně 147 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 4+1, Českobratrská 452, TeplicePronájem, Byty, 4+1, Českobratrská 452, Teplice
Cena: 13 000 Kč za nemovitost
ID: 1881
Lokalita: Českobratrská, Teplice, Centrum

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 4+1 se šatnou v samém centru Teplic, na rohu ulic Masarykova a Českobratrská. Byt se nachází na 4 N.P. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do pokojů. Byt má dvě koupelny s vanou. Celková výměra bytu je 155 m2. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí voda 500,-Kč/osoba, osvětlení a úklid spol. prostor 400,-Kč/měsíc. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Možnost zajistit hrazené parkování v těsné blízkosti domu. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Klíšská 330, Ústí nad Labem
Cena: 12 500 Kč za měsíc
ID: 1871
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu mezonetovou bytovou jednotku 3KK v řadovém, cihlovém domě na Klíšské ulici. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Mezonetový byt se nachází na 4 NP s propojením do podkroví. Vstupní chodba je propojená s obývacím pokoje a kuchyňským koutem. V této části je sociální zařízení, kde je řešená přípojka na pračku. Do podkroví vede dřevěné schodiště. V této části jsou dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koute a samostatné sociální zařízení. Celková výměra bytu je 153 m2. Požadovaná kauce ve výši třech nájmů. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí teplo, voda a spol. prostory . Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Masarykova 1705, Ústí nad Labem
Cena: 15 000 Kč za měsíc
ID: 1855
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1, která se nachází v řadovém cihlovém domě v centru Ústí nad Labem. Jedná se o Masarykovu ulice, která je velice dobře dostupná. Dům prochází celkovou rekonstrukcí. Byt je zrekonstruován a kompletně, moderně vybaven. Nachází se na 4.NP a má celkovou výměru 75,55 m2. Ze vstupní chodby bytu se vchází do ložnice na sociální zařízení a do kuchyně z které je vstup do obývacího pokoje. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se platí topení a voda. Internet a TV 300,-Kč. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Hornická  2697, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Hornická 2697, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 1847
Lokalita: Hornická , Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1/L v panelovém domě v ulici Hornická, širší centrum města. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází na 8. patře s krásným výhledem do údolí. Byt je po celkové rekonstrukci. Ze vstupní chodby bytu jsou vstupy do šatny, koupelny s WC, jednoho z pokojů a druhého pokoje s balkonem, z tohoto pokoje je otevřený vstup do kuchyně. Celková výměra bytu je 55 m2. K bytu náleží sklep. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti, před domem je parkoviště. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Návětrná 557, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Návětrná 557, Ústí nad Labem
Cena: 11 500 Kč za měsíc
ID: 1843
Lokalita: Návětrná, Ústí nad Labem, Bukov

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 po celkové rekonstrukci v Ústí nad Labem, lokalita Bukov, ul. Návětrná. Jedná se o klidnou vyhledávanou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. V těsné blízkosti domu je dětské hřiště. Nabízený byt se nachází v řadovém cihlovém domě na 1. patře a má výměru 55 m2. Ze vstupní chodby se vchází do samotných pokojů ,s tím, že stavební úpravou byl v jednom pokoji vytvořen kuchyňský kout. Dále s ze vstupní chodby vchází do koupeny a na sociální zařízení. Dům je udržovaný, klidný, je zateplen a má plastová okna. K bytu patří sklep. Nedaleko domu si lze zajisti hrazené parkování. Požadovaná kauce ve výši dvou nájmů. Volné po dohodě.

Pronájem, Byty, 2+1, Na Vlnovce 708, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Na Vlnovce 708, Ústí nad Labem
Cena: 10 490 Kč za měsíc
ID: 1794
Lokalita: Na Vlnovce, Ústí nad Labem, Klíše

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v cihlovém řadovém domě v Ústí nad Labem, ul. Na Vlnovce, Klíše. Jedná se o žádanou, klidnou lokalitu. Byt se nachází na 3 patře vstupem z pavlače. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny a zvlášť na sociální zařízení. Dále do místnosti s KK, který je vybavený zabudovanou lednicí, myčkou, vestavěnou troubou atd. Z této místnosti jsou vstupy do dvou samostatných pokojů, kde jsou vestavěné skříně. Byt je po celkové rekonstrukci. Celková výměra bytu je 56 m2. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Jedná se dlouhodobý pronájem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Brandtova 3266, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Brandtova 3266, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 1788
Lokalita: Brandtova, Ústí nad Labem, Severní Terasa
Stav: pronajato

Nabízíme k podnájmu z větší části zařízenou bytovou jednotku 3+1/L v družstevním vlastnictví, která se nachází v panelovém domě na Severní Terase. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu. V rámci rekonstrukce bytu, byl jeden pokoj přepažen a vznikl tak plnohodnotný byt 4+1. Ze vstupní chodby, kde je zabudovává vestavěná skříň se vchází do tří zařízených pokojů, koupeny se sociálním zařízení a do obývacího pokoje ze kterého je vstup do kuchyně, která je kompletně vybavená. Byt má celkovou výměru 80.02 m2. Jedná se o klidný čistý dům. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Dům je zateplen a má plastová okna. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. El. energii a plyn hradí nájemce přímo dodavateli služby. Byt bude volný od 1.12.2020.