Aktuálně 92 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+kk, Hrnčířská 57, Ústí nad Labem
Cena: 10 600 Kč za měsíc
ID: 2066
Lokalita: Hrnčířská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2KK, která se nachází v rohém objektu v centru Ústí nad Labem, Hrnčířská ulice. Dům před několika lety prošel přestavbou a v současné době je zde 19 bytů. V domě je výtah. Nabízený byt je na prvém patře, situovaný do dvora. Ze vstupní chodby, kde jsou vestavěné skříně jsou vstupy do pokoje s kuchyňským koutem, druhého pokoje a na sociální zařízení se sprchovým koutem. Celková výměra bytu je 61,06 m2. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby jsou ve výši 3100,-Kč/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmů. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 3+1, Jana Zajíce 2870, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Jana Zajíce 2870, Ústí nad Labem
Cena: 13 000 Kč za měsíc
ID: 2064
Lokalita: Jana Zajíce, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1/L, který se nachází v panelovém domě v klidné a žádané lokalitě Severní Terasa, ulice Jana Zajíce. Byt je po celkové rekonstrukci a nachází se na 2.NP. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do všech obytných místností. Do dvou pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny s vanou a obývacího pokoje. Celková výměra bytu 71,3 m2. K bytu náleží sklepní kóje. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. V blízkosti zastávky MHD. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory cca 4000.- Kč 2 osoby/měsíc. Kauce je požadována ve výši tří měsíčních nájmů.

Pronájem, Byty, 2+1, Klíšská 996, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Klíšská 996, Ústí nad Labem
Cena: 10 500 Kč za měsíc
ID: 2063
Lokalita: Klíšská, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+1/L, který se nachází v panelovém domě v klidné a žádané lokalitě Klíše. Atypický byt po celkové rekonstrukci je na 1.NP. Ze vstupní chodby bytu jsou samostatné vstupy do všech obytných místností. Do dvou pokojů, kuchyně s myčkou, šatny, sociálního zařízení a koupelny s velkou sprchou a automatickou pračkou. Celková výměra bytu 84,58 m2. K bytu náleží zděná sklepní kóje. Byt je vybaven bezpečnostními skly v oknech. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohově se hradí teplo, voda a spol. prostory ve výši 2370,-Kč/měsíc (může být upraveno na základě počtu osob) Kauce je požadována ve výši dvou nájmů.

Pronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+1, Bratří Mrštíků 388, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2012
Lokalita: Bratří Mrštíků, Ústí nad Labem, Střekov
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1 s balkonem v řadovém cihlovém domě v Ústí nad Labem, Střekov. Jedná se o byt po rekonstrukci na třetím patře. Byt má dvě chodbičky. Z druhé chodby se vchází do šatny a do jedno pokoje, kde je vstup na balkon. Dále se z chodbičky vchází do druhého prostředního, obytného pokoje. Na tento pokoj navazuje kuchyň a další (třetí) obytný pokoj. Z kuchyně je vstup do jedné ze dvou koupelen, v této je sprchový kout a WC. Vstup do druhé koupelny s vanou a WC je ze třetího obytného pokuje. Celková výměra bytu je 84 m2. Dům je klidný a čistý. K užívání je dvůr ve vnitro bloku. K bytu je možnost užívat půdní prostor a sklep. El. energii hradí nájemce přímo dodavateli služby. Zálohy na služby 4500,-Kč/měsíc/ 1 osoba. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu a jeden nájem je provize RK. Občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Pronájem, Byty, 2+1, Stará 1387, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 2+1, Stará 1387, Ústí nad Labem
Cena: 11 000 Kč za měsíc
ID: 2010
Lokalita: Stará, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 2+1 s balkonem v centru Ústí nad Labem, Stará ulice. Byt se nachází na prvém patře řadového cihlového domu. Z chodby bytu se vchází do obývacího pokoje z kterého jsou samostatné vstupy do ložnice a kuchyně. Z kuchyně se vchází do koupelny s vanou, součástí je WC. Z koupelny je vstup na balkon. Celková výměra bytu je 90 m2. Zálohy na energie cca. 6500,-Kč ( dvě osoby ). Kauce je požadována ve výši třech nájmů. K bytu náleží jedno parkovací místo na pozemku za domem. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Volné po dohodě.

Pronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad LabemPronájem, Byty, 3+kk, Mírové náměstí 101, Ústí nad Labem
Cena: 14 500 Kč za měsíc
ID: 1984
Lokalita: Mírové náměstí, Ústí nad Labem, Centrum
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3KK, která se nachází v řadovém cihlové domě v centru Ústí nad Labem na Mírovém náměstí. Jedná se o nově vybudovaný byt na prvém patře domu. Ze vstupní chodby se vchází do jednotlivých obytných pokojů, kuchyně, šatny, sociálního zařízení a koupelny. Kuchyň je propojená s jedním z pokojů. Celková výměra bytu je 105 m2. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohy jsou stanoveny 500,-Kč/voda/osoba, cca 2000,-Kč el. energie ( vše měřené a provádí se vyúčtování) Teplo se hradí ve výši 7% z celkových nákladů na dům. Dům má vlastní výměník, tak se teplo hradí pouze v topné sezóně. Dům je bez výtahu. Občanská vybavenost o veškeré úřady jsou v docházkové vzdálenosti.