Aktuálně 135 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Prodej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké BřeznoProdej, Domy, Rodinný, Zahradní 108, Velké Březno
Cena: 4 900 000 Kč za nemovitost
ID: 1798
Lokalita: Zahradní, Velké Březno, Velké Březno
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený rodinný dům ve Velkém Březně, ulice Zahradní, vzdálenost z centra Ústí nad Labem 9 km. Dům prošel před 5 lety rekonstrukcí. Nyní rozdělen na dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází bytová jednotka 2+1 o výměře 71,14 m2, v prvém patře a v podkroví je velká bytová jednotka 4+1 o výměře 159,3 m2. Každý byt má svůj vlastní plynový kotel, který zajišťuje vytápění příslušného bytu a ohřev vody. Okolo domu se nachází zahrada s možností parkování, která je nyní rozdělena pro každý byt samostatně. Vedle domu se nachází přístavba, kde jsou dvě garáže a skladovací (úložné) prostory. Dům je napojen na veřejný vodovod , veřejnou kanalizaci, plyn. Veškerá občanská vybavenost je v místě.

Prodej, Domy, Rodinný, Janov 54, JanovProdej, Domy, Rodinný, Janov 54, Janov
Cena: 4 500 000 Kč za nemovitost
ID: 1779
Lokalita: Janov, Janov
Stav: prodáno

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Janov u Hřenska. Jedná se o obec nedaleko hranic s Německem v krásné krajině Českého Švýcarska, 2 km od Hřenska a 11 km od Děčína. Jedná se o podsklepený dvoupodlažní dům s půdou. Ve sklepě se nachází kotelna s ekologickým kotlem na dřevo. Druhý sklep má vstup ze zahrady a součásti tohoto sklepa je studánka. Vstup do přízemí domu je z venkovní terasy, dále se nachází v přízemí obytná kuchyně, ložnice, sociální zařízení se sprchovým koutem, dílna z které vedou schody do kotelny a garáž, která má vstup i z domu. Součásti přízemí je veranda, která může sloužit jako druhý vstup do domu, ale nyní je využívána jako zimní zahrada. V prvém patře je vstupní hala z které se vchází do 4 pokojů a schody na půdu. Na zahradě jsou hospodářská stavení, skleník a venkovní posezení. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod. Odpady jsou řešeny čističkou odpadních vod, která je umístěna na zahradě domu. Topení je ústřední s ekologickým kotlem na dřevo. Ohřev vody je řešen 2 bojlery na el. energii. Dům je ve velice dobrém technickém stavu. Celé roky byl průběžně opravován. V obci nachází školka, prodejna potravin, restaurace, golfové hřiště, a řada dalších zajímavých výletních míst. Základní škola a lékař je v Ludvíkovicích a v Děčíně.

Prodej, Domy, Rodinný, Kostelecká 150, SuliceProdej, Domy, Rodinný, Kostelecká 150, Sulice
Cena: 4 800 000 Kč za nemovitost
ID: 1727
Lokalita: Kostelecká, Sulice, Želivec
Stav: prodáno

Nabízíme prodej samostatně stojícího rodinného domu ve Středočeském kraji cca 20 km od Prahy a 11 km od Říčan v obci Sulice. Dům je podsklepený, dvoupodlažní s půdou. V suterénu jsou sklepní prostory a garáž. V přízemí se nachází 4 místnosti a sociální zařízení. V prvém patře jsou tři pokoje koupelna a dvě venkovní terasy. Dům je napojen na el. energii, veřejný vodovod, veř. kanalizaci. Vytápění je v současné době řešeno akumulačními kamny. Zastavená plocha 158 m. Celková výměra pozemku 1290 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost.