Aktuálně 89 realit v naší nabídce
napište nám        kontakt
Reality PacovskáReality PacovskáReality Pacovská

Naše nabídka nemovitostíTyp:


Cena:


Kategorie:


Město:


Seřadit dle: a zobrazit na stránce: nabídek


Pronájem, Komerční, Kanceláře, Hrbovická 155, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Hrbovická 155, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1938
Lokalita: Hrbovická, Ústí nad Labem, Předlice

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v administrativní budově situované v komerčním areálu v Předlicích ulice Hrbovická 155/14. Objekt se nachází u velmi frekventované komunikace nedaleko dálnice D8, dobře dostupné z centra města. Kanceláře se nachází v přízemí budovy. Jedná se o dva samostatné bloky. V jedná části je 5 kanceláří o výměře 126 m2 v druhé části je 6 kanceláří o výměře 145 m2. Každá z nabízených částí má toalety dámy, páni a kuchyňku. Prostory jsou po celkové rekonstrukci V objektu jsou datové sítě, objekt má zabezpečení. Parkování lze zajistit přímo v areálu za 500,-Kč/stání/měsíc.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční  178, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Revoluční 178, Ústí nad Labem
Cena: 6 600 Kč za měsíc
ID: 1921
Lokalita: Revoluční , Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru Ústí nad Labem, Revoluční ulice. Jedná se o hlavní obchodní ulici. Kanceláře se nachází ve druhém patře a jsou vybaveny kancelářským nábytkem. Kanceláře mají celkovou výměru 71,5 m2. Jedná se o dvě propojené místnosti o velikosti 32,3 m2 a 31,5 m2, se kterými je propojena místnost (šatna) o velikosti 7,7 m2. Na chodbě je sociální zařízení a kuchyňka. V domě je nově vybudovaný výtah. Kauce je požadovaná ve výši jednoho nájmu včetně služeb.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Velká hradební 3122, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Velká hradební 3122, Ústí nad Labem
Cena: 2 200 Kč za m2/rok
ID: 1885
Lokalita: Velká hradební, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kancelářskou plochu, která se nachází v komerčním objektu v samém centru města. Kanceláře jsou na prvém patře, pod vlastním uzavřením. Jedná se celkem o 7 kanceláří, 2 zasedací místnosti, kuchyňku a skládek, vše kompletní a nákladné rekonstrukci s vlastním vybavením. Prostory jsou klimatizované. Sociální zařízení je řešeno ve společných částech na patře. Celková výměra je 215,95 m2. V prostoru je možné vybudovat sprchový kout. Je požadována kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Pařížská 1323, Ústí nad Labem
Cena: 1 250 Kč za m2/rok
ID: 1827
Lokalita: Pařížská, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, které se nacházejí v rohového domu v centru Ústí nad Labem – Pařížské ulici ( roh ulic Pařížská – Masarykova ). Jedná se o místo s velkou průchodností obyvatel a průjezdností MHD a osobní dopravy. V těsné blízkosti objektu jsou veškeré státní a městské úřady. Je zde možné si pronajmout jak jednotlivé kanceláře, tak i části celého patra. Výměra je od cca 14 m2 - 120 m2. Objekt prošel úpravy a jsou zde nové povrchy, sociální zařízení, kuchyňky vybavené ledničkou a mikrovlnkou. Kanceláře je možné přizpůsobit zájemci dle jeho požadavků na míru. Služby budou hrazené zálohově dle pronajaté podlahové plochy.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 1688, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 1688, Ústí nad Labem
Cena: 1 500 Kč za m2/rok
ID: 1749
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Centrum

Nabízíme pronájem nebytového prostoru, kanceláří v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Místo v samém centru města s velmi dobrou dostupností. Dům je řadový a je po celkové rekonstrukci. Kanceláře se nachází na prvém patře o celkové výměře 161,61 m2, celkem 5 kanceláří s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou vše pod vlastním uzavřením. Vlastní měření el. energie a plynu. Za domem je možnost vlastního parkování. Kauce je požadována ve výši dvou měsíčních nájmů.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Krupská 29, TeplicePronájem, Komerční, Kanceláře, Krupská 29, Teplice
Cena: 17 000 Kč za měsíc
ID: 1560
Lokalita: Krupská, Teplice, Centrum

Nabízíme do pronájmu kanceláře, která se nachází v řadovém domě v centru Teplic na ulici Krupská. Jedná se o hlavní obchodní ulici s velmi silnou průchodností obyvatel. Čtyři kanceláře, skládek sociální zařízení, kuchyňka, sprcha, vše pod vlastním uzavřením o celkové výměře 180 m2 se nachází na prvém patře. Prostor má vlastní měření el. en. a plynu. Možnost zajištění parkování v garážích v suterénu domu. Požadována kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 153, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Masarykova 153, Ústí nad Labem
Cena: 3 500 Kč za měsíc
ID: 2016
Lokalita: Masarykova, Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu dvě kanceláře v centru Ústí nad Labem, Masarykova ulice. Jedná se o místo, které je velice dobře dostupné, Mírového náměstí 2 km cca 6 minut jízdy. Kanceláře se nachází na druhém patře řadového cihlového domu. Výměra jednotlivých kanceláří je 14 m2, 19,5 m2 a soc. zařízení 1,8 m2. Celkem tedy 35,3 m2. V rámci jedné kanceláře je čajová kuchyňka. Sociální zařízení se nachází ve společných prostorách, ale je určené pouze pro tento prostor. Veškeré služby jsou vyčísleny a účtovány paušálním poplatek 2500,-Kč/měsíc. V okolí se nachází řada obchodů, lékařských zařízení. Kauce není požadována.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Alešova  147, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Alešova 147, Ústí nad Labem
Cena: 150 Kč za m2/měsíc
ID: 1983
Lokalita: Alešova , Ústí nad Labem, Klíše
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu kancelářskou plochu, která se nachází v samostatně stojícím objektu v Ústí nad Labem, Klíše, Alešova ulice. Jedná se o vilu, která je po celkové rekonstrukci. V nabídce tři kanceláře s vlastním sociálním zařízení a sice na druhém patře ( podkroví) o celkové výměře 55,64 m2. Kanceláře se pronajímají jako celek. V suterénu objektu je možnost využívat zasedací místnost se zázemím. Ke kancelářím je na pozemku u objektu jedno parkovací místo. Zálohy jsou stanoveny na 50,-Kč/m2/měsíc. Kauce je požadována ve výši dvou nájmu včetně záloh na služby.

Pronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad LabemPronájem, Komerční, Kanceláře, Textilní 191, Ústí nad Labem
Cena: 3 600 Kč za měsíc
ID: 1856
Lokalita: Textilní, Ústí nad Labem, Předlice
Stav: pronajato

Nabízíme k pronájmu dvě kanceláře, které se nachází v administrativní budově na Textilní ulici, Ústí nad Labem. Jedná se o oblast s průmyslovým využitím, velice dobře dostupná z centra města. Kanceláře jsou na prvém patře a mají celkovou výměru 30,57 m2. Sociální zázemí a čajová kuchyňka je na patře. Budova je udržovaná a čistá. Možnost parkování před objektem. Kauce je požadována ve výši jednoho nájmu. Zálohově se platí elektrická energie, voda, teplo a spol. prostory ve výši 1500,-Kč.

  Strana:  1 2